Mustafa Denizli'nin Yeni Stoperi: Ryan Donk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Denizli'nin Yeni Stoperi: Ryan Donk

1458089.jpg

Semih ve Denayer sakatlıkları, Hakan da cezası nedeniyle yarınki Konya maçında oynayamayacak. Mustafa Denizli, Ryan Donk’u Chedjou’nun yanına çekecek.

Savunmada alarm verilen Galatasaray’da, yarın Türk Telekom Arena’da oynanacak olan zorlu Torku Konya maçında göbekte kimlerin forma giyeceği netlik kazandı.

Ligdeki sarı kart cezası nedeniyle yarın takım arkadaşlarını yalnız bırakacak olan Hakan Balta’nın yanı sıra sakatlıkları bir süredir bulunan Semih Kaya ve Jason Denayer de Torku Konyaspor önünde oynayamayacaklar.

BİLAL KISA YA DA JOSE RODRIGUEZ

Savunmanın göbeğinde forma giyen 3 oyuncusundan yoksun kalan Mustafa Denizli, Aurelien Chedjou’nun yanında Ryan Donk’a görev verecek. Daha önce Kasımpaşa’da bu mevkide başarıyla forma giyen 29 yaşındaki Hollandalı oyuncu, yaşanan soruna ilaç olacak. Donk’tan boşalan orta alanda ise Selçuk İnan’a Bilal ya da Jose Rodriguez eşlik edecek.

AMKSPOR

Donk ne tam bir stoper ne de tam bir orta saha. Böyle yarim yamalak bir topcuyu almak da ancak bizim gibi gerizekalilar tarafindan yönetilen bir takima yakisirdi.

Stoper de Donk oynayacagina Koray oynasin.

Şu adama sözleşmesinin bitimine 5 ay kala sene sonu için Bosman ile alabilecekken 2.5 Milyon Euro verdik.

Sonra FFP diye ağlıyorlar. Çapınızı seveyim sizin.

valla Koray iyi çalışmıyo sanırım Denizli güvenemediğine göre bir halt vardır
Denizli antika adamın teki. Kafa yapısı olarak hâlâ 80,90larda hapis kalmış.

Ona göre Carole da iyi ve yeterli bir oyuncu değil. Oysa Carole defansif anlamda bu takımın en sağlam futbolcusu.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

korayı oynat ulan korayı.Senin futbol bilgine tecrübene tüküreyim ben.Böyle bunakların eline düştük allahım sen galatasarayı koru.

Denizli antika adamın teki. Kafa yapısı olarak hâlâ 80,90larda hapis kalmış.

Ona göre Carole da iyi ve yeterli bir oyuncu değil. Oysa Carole defansif anlamda bu takımın en sağlam futbolcusu.

Ben zaten o konuda delleniyorum Carole bence bu takımda banko oynar defansta atletik bir adam oynamalı bence Koray o yönde mükemmel Donkun rahatlığın sevmedim eğer böyle oynarsa çöplerin arasına katılır melodaki hırsından yüzde 5 i yok

Ben zaten o konuda delleniyorum Carole bence bu takımda banko oynar defansta atletik bir adam oynamalı bence Koray o yönde mükemmel Donkun rahatlığın sevmedim eğer böyle oynarsa çöplerin arasına katılır melodaki hırsından yüzde 5 i yok
Donk zaten her yönden fiyasko bir transfer. Ne tam stoper ne de tam orta saha. Yarım yamalak adama 5 ay kontratı kalmışken 2,5 Milyon verdik enayi gibi.

Donk zaten her yönden fiyasko bir transfer. Ne tam stoper ne de tam orta saha. Yarım yamalak adama 5 ay kontratı kalmışken 2,5 Milyon verdik enayi gibi.

De jong amerikaya gitmeyip buraya gelmezmiydi bence gelirdi.. Amertayı sene başında alabilirdik ama almadık ne diyim ben size ya da meloyu göndermicektin

Üst Alt