Mustafa Denizli'nin Yeni Stoperi: Ryan Donk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Denizli'nin Yeni Stoperi: Ryan Donk

Bilip bilmeden konuşma bence.

Burada gelmesine ismi çıkmaya başladığınıdan beri her zaman itiraz etmişimdir ben.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
keske bizim gibi düsünenler olsaydi ben zaten seni kastetmedim genel anlamda dedim koskoca galatasarayda donk diye vasat bir topcuya 6ay kala 2,5 verip almak akil kar etmiyor

keske bizim gibi düsünenler olsaydi ben zaten seni kastetmedim genel anlamda dedim koskoca galatasarayda donk diye vasat bir topcuya 6ay kala 2,5 verip almak akil kar etmiyor
Zaten ancak bizim gibi işbilmezler tarafından yönetilen bir kulüp böyle bir transferi yapabilirdi. Nereden bakarsan bak saçmasapan bir transfer.

Gelsin diye yırtınanlar aynı Tarık da olduğu gibi en çok atıp tutan sallayan olurlar sonra.

Zaten ancak bizim gibi işbilmezler tarafından yönetilen bir kulüp böyle bir transferi yapabilirdi. Nereden bakarsan bak saçmasapan bir transfer.

Gelsin diye yırtınanlar aynı Tarık da olduğu gibi en çok atıp tutan sallayan olurlar sonra.

ya benim anlamadigim bizim takim taraftari cok sessiz biz böyle degildik herseye razi geliyoruz ne protesto ne bisey var artik niye böyle olduk bu takimi herzaman yola getiren yine taraftardi ama o hirsi artik göremiyorum!

ya benim anlamadigim bizim takim taraftari cok sessiz biz böyle degildik herseye razi geliyoruz ne protesto ne bisey var artik niye böyle olduk bu takimi herzaman yola getiren yine taraftardi ama o hirsi artik göremiyorum!

Yurt disinda yasadigim icin ne yazik ki elim kolum bagli, ancak (buna cok üzülüyorum) sadece atip tutabiliyorum uzaktan. Taraftar mutlaka el atmali duruma ama taraftar zaten tamamen bölünmek üzere.

Ultraslan denen kendini "Süper-taraftarlar" olarak gören o olusum kendini diger taraftarlardan üstün görmeye devam ettigi sürece birlik beraberlik olmaz.

Üst Alt