Mustafa Kapı: "Önceliğim Galatasaray" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Böyle oyunculari cok erkenden havaya sokuyoruz, ben hocanin yerinde olsam, gercekten yildizi parliyacak bir oyuncusa direkt kiralik gönderirim ki kendini gelistirsin, yok paf yok yedek otura otura insan kendini gelistiremez. Bana kalsa fransa veya belkica gibi bir alt lig takimina ortak olup bizim gencleri oraya gönderiridim. Bizim burda kolay kolay kimse gelismiyor, biryere cikiyorlar biraz ünlü olunca tamam diyorlar.

Yok üstat o yaşta tokatlanmadım daha erken ben bunun ergenlikle alakası yok biz de ergendik dedim ben futbolcu değilim ki ama topçu istersen örnek de çok misal lahmacun kavgam okumamıştır ama şeyi de kalkmamıştır yani ;)

Pedagojik olarak had bildirmen lazım

O yaştaki bir insanın muhakeme yeteneği zayıf olur, dolayısıyla 14 yaşında sahaya kim çıkarıyorsa o kulübün özel olarak ilgilenmesi gerekir. 14 yaşında adamı oyuna soktu diye şov yapmayı biliyorlardı zamanında.

O yaştaki bir insanın muhakeme yeteneği zayıf olur, dolayısıyla 14 yaşında sahaya kim çıkarıyorsa o kulübün özel olarak ilgilenmesi gerekir. 14 yaşında adamı oyuna soktu diye şov yapmayı biliyorlardı zamanında.
Ahlakı da bozuk aile terbiyesi de eksik bence ayrıca o çocuğa pedagojik olarak o yaşta ihtimam göstersen daha da şımarır iki hiç değilse kulağı çekilmeliydi ama maalesef liberal düzende mevzu içerik değil biçim Ergin Ataman oyuncuyu oyuncu ve takım için tokatladı dünya ayağa kalktı ıbradoviç tokatladı ses seda yok

Hocalar yeri geldi mi sporcusunu dövecek hiç değilse burnunu sürtecek iki iki daha dört bu bilinen bir hakikat beğenmeyen tiyatroya gitsin

Bu çocuğun sorunu gamsız olması. Bi tarafları kalktığı için mi yoksa fazla özgüvensiz olduğu için mi bilemiyorum. Ama maçlarda o ağırlığı koyamıyor. Ne fiziksel anlamda ne tekniksel anlamda.

senden iyi Galatasarayli mustafa orası kesin berkaycim @Berkay Saraçoğlu denizlispor fenerbahçeyle altyapı maçlarında çok karşılaşır,aziz yıldırım yönetimiyle de araları çok iyiydi.recep niyaz misali çoktan alırlardı mustafayi,her neyse insanları 9-10 yaşındayken tuttukları takım için değerlendirip,baskı yapmamak lazım.ben o uzun yazida bunu demek istedim

Screenshot_20200203-150723_Chrome.jpghele sukur doğru noktalara temas eden ve inceyi gören Gaatasaraylilar var.fanatik fenerbahceli veya fanatik beşiktaşli olsaydı fener ve bjk le denizlisporun oynayacagi maçları beklerdi,onların hocasına derdi.ne de olsa sürekli turnuvada karsilasiyo bu takımlar.neyse gereksiz uzadı mevzu yine boş arkadaşlar yüzünden

Ahlakı da bozuk aile terbiyesi de eksik bence ayrıca o çocuğa pedagojik olarak o yaşta ihtimam göstersen daha da şımarır iki hiç değilse kulağı çekilmeliydi ama maalesef liberal düzende mevzu içerik değil biçim Ergin Ataman oyuncuyu oyuncu ve takım için tokatladı dünya ayağa kalktı ıbradoviç tokatladı ses seda yok

Hocalar yeri geldi mi sporcusunu dövecek hiç değilse burnunu sürtecek iki iki daha dört bu bilinen bir hakikat beğenmeyen tiyatroya gitsin

Klopp sağlam şamarlıyor sanırım topçularını.

Yaşına göre çok olgun konuşmuş. 13 14 yaşında gelen popülerliğin kendine zarar verdiği konusunda farkındalık sahibi olması bile takdire şayan.

Ve yaşı hala küçük. Önünde daha yol var. Çok geride oynatılmasına rağmen son haftalarda gayet iyi gördüm kendisini. Özellikle ortasahada topla dönüp bi anda defans arkasına çıkardığı toplar zekasını ve yeteneğini ortaya koyuyor. Çok fazla sorumluluk alıyor her topa gidip pas alıp pas dağıtıyor. Duran topları iyi kullanıyor.

Lakin ki Ceyhun Müderrisoğlu ile hep bir şeyleri eksik kalacaktır. 13 14 yaşındayken 10 numara oynayıp iyi şutlar atıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Tekrar o mevkiye kazandırılmalı diye düşünüyorum.

Abi çocuk bu yaşta bu kadar olgun ve düzgün konuştuğu için övüleveği yerde yine laf yemiş. 14 yaşında bu çocuğu herkes tanıyordu, sadece o hafta bile bütün spor programlarında Mustafa konuşuldu kaldıramaması normal değil mi ve bunun farkında özeleştirisini yapıyor? Özel çalışma hocası tutmuş, İngilizce öğreniyor hedefim Galatasaray demiş ve Ozanın erken gittiğini söylemiş. Daha ne demesi gerekiyor nkfvas mı deseydi tatmin olurdunuz?

Üst Alt