Mustafa Pektemek Beşiktaş'ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Pektemek Beşiktaş'ta

Cevap: Mustafa Pektemek Beşiktaş'ta

Türkiyede forvet mevkiine alınabilecek en iyi alternatifti.

Beşiktaş çok güzel bir transfere imza attı.

Fiyatıda bence ideal seviyede...

Cem Sultan ile takası gündemdeydi. Sakatlığı ne durumda bilmiyorum Mustafa'nın. Çok iyi oyuncuydu fakat Cav Cav iyi sömürmüş.

Şahsen Cem ve Anıl'ın üzerinde durursak Mustafa'dan daha iyi olacaklarını düşünüyorum.

Bu arada Beşiktaş'a hayırlı olsun iyi transfer.

çok iyi transfer heLal olsun beşiktaşa bobo ve nobre gibi kazmalardan kurtuLuyorlar ..

Yıldırım Demirören ve İlhan Cavcav arasında ki konuşma;

Cavcav : Alo

Demirören: Abi günaydın. Mustafa için aradım.

Cavcav: Ooo Yıldırım buyur kardeşim dinliyorum.

Demirören: Abi az bekleteceğim seni şu KAP'a görüştüğümüzü bir söyleyeyim hemen dönüyorum.

Cavcav: Tamam kardeşim buradayım.

...

Demirören: Alo geldim abi. Mustafa diyorum ya biz istiyoruz çok. İyi de golcü ne diyorsun.

Cavcav: Kardeşim Fener'de istiyor ama değerine yanaşmıyor. Açık ve net Orhan'la ikisine 9 istiyorum.

Demirören: Sadece Mustafa için ne diyorsun abi.

Cavcav: Ver 5 senin olsun.

Demirören: Gel şunu 4 yapalım abi o kadar hatrımız var.

Cavcav: O zaman Ali'yi isterim Buca'ya kiraladığın çocuğu.

Demirören: Olmadı abi ama neyse bak biz kırmıyoruz seni. Tamam verdim Ali'yi de.

Cavcav: Tamam kardeşim açıkla sen anlaştığımızı ben Mustafa'ya haber veriyorum. Onunla da görüşürsünüz.

Demirören: Eyvallah abi kendine iyi bak.

:D :D

Besiktas'i kutlamak lazim bence mukemmel bir transfer.Voleybol kokenli bir oyuncu sicramasi da co iyi ,atletik ozelliklerinin yani sira.Batuhan gibi bir soytariyla ugrasana kadar her sene kendini gelistiren bir Mustafa cok daha akilci bir hamleydi gercekten imrendim umarim cok basarili olur.

Bizde Mevlüt´ü ya da Necati´yi alacağız o zaman.Batuhan ihtimalini aklıma bile getirmek istemiyorum.Umarım Mevlüt´ü alırız.

Bence Aziz, Pektemek'in bonservisini arttırmak için istiyoruz dedi. Zira Fener'in elinde şu an fazlasıyla forvet var; Semih, Niang, Güiza ve Emenike. Pektemek'in şans bulabilmesi için Semih'in ve Güiza'nın gitmesi gerek..

Pektemek, doğru karar verdi, BJK'ye gitmekle. Fenerbahçe'de 3-4 maçla sezonu kapatırdı.

en çok begendigim türk forvet.hayırlı olsun.umarım türk futbolu ve beşiktaş için hayırlı olur.

Çok iyi transfer. Türkiye'deki gelecek vaadeden forvetler arasında kesinlikle en iyisi. Ama Beşiktaş'ta yedek kalacak. Kendini geliştirmesini etkileyebilir bu durum. Hayırlı olsun.

Çok iyi transfer.Türkiye içinden en çok gelmesine sevineceğim 2 oyuncu vardı.Biri Selçuk,diğeri Mustafa'ydı.Hayırlı olsun.

Cok iyi oldu bu transfer. Bobo gidiyor. Demekki Mustafa baya mac yapacak. Ayriyeten Mustafa hem sag hemde sol acik oynayabiliyor. Gerekirse Simao ve Q7nin bile yedegi olur.

Uzuldum bu habere. Keske biz alsaydik, simdi gidip Necati'yi alirsak daha da cok koyacak bana. Bunu almayip Necati'yi almak yuz yilin hatasi olur.

Yonetim boylesine bi hata yapmaz bence, bari Eren Derdiyok'u alalim. Mevlut'u da isterdim ama Eren Derdiyok'u tercih ederim, acayip iyi bir oyuncu.

Bu arada Pektemek ustelik cok yonlu bi oyuncuydu, forvet'e yonelik kanat oyuncusu bile olabilirdi bizde. Kotu oldu bunu kacirmamiz. Ulan bu Bjk'de her oyuncu'ya balik gibi atliyor yahu, bildirilen butun oyunculari resmi site uzerinden aciklarlarsa kadro cidden iyice sisecek (tabi gidenlerde olacak) birde onlar haric daha gelenlerde olur. Ne yapiyor bu Bjk? Yemin ederim resmen bosyere masrafa giriyorlar oyunculari kapiyorlar (tamam cogu ise yaramazdi ama yinede 1,2 tanesini bizde gormek isterdim). Yahu zaten sampiyon olamayacaksiniz ...

Hayırlı olsun yemin ediyorum neredeyse , Guti-Simao kadar sevindim bu transfere . Türkiye'de ki şu anda tek potansiyelli santrafor , kapalı defanslara karşı oynar , açık alanda oynar , topa iyi vurur , kafaya çıkar ,acayip hızlı adamdır.Tekrar hayırlı olsun ,büyüksün Serdal Reyiz :)

Beşiktaş çok iyi transfer yapıyor.

Ersan büyük ihtimalle BJK da olacak Egemeni aldılar şimdide Pekmetek.

Biz kendi adımıza Türkiyede bölgesinin en iyisi Selçuk u aldık ama tek başına bir işe yaramaz.

Fenerbahçe çok fena kazık yiyerek başladı bakalım Orhan Şam ve Emenike transferiyle.

Seneye şampiyonluk BJK-Galatasaray arasında döner gibi.

Üst Alt