# Mustafa Pektemek | Transfer Haberleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mustafa Pektemek | Transfer Haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mustafa Pektemek

Pektemek bizde oynar demedim ama , tercih gerekirse Pektemek tercihim olur.Zaten sizinde Cenk tosunu bizim maçtan başka hangi maçta iyi oynadığını söyleseniz.Bende bileyim

Adam Türkiye'ye yeni geldi 10 gol 5 assist yapmis. Daha ne istiyorsunki?

19 yasinda. Müthis Teknik. Hiz var sut var :) Türk forvet alacaksan Cenk olmali. Ama Mustafa da gelebilir tabii

:2aloh1:

10 maçta 12 13 gol atti herif, ne içtinde geldin?

Hakkı senin düşüncene uyacağım diye birşey yok, ayrıca ben kaç gol attı demedim hangi maçta iyi oynadı dedim.Ayrıca bu iş golle oluyorsa Servet forvet olmadığı halde 4-5 gol attı.içtiğimin değil tecrübemin sayesinde yorum yapıyorum.

Hakkı senin düşüncene uyacağım diye birşey yok, ayrıca ben kaç gol attı demedim hangi maçta iyi oynadı dedim.Ayrıca bu iş golle oluyorsa Servet forvet olmadığı halde 4-5 gol attı.içtiğimin değil tecrübemin sayesinde yorum yapıyorum.

Haklisin ama Cenk kesinlikle kaliteli forvet. Ama senin düsüncen ;)

?

Aklima geldi birden;

Bursa maçi vardi 1-4'luk orda çok iyi oynamisti

+ adam 10 gol atacak 10 maçta ama kötu oynayacak oylemi :90:

Haklisin ama Cenk kesinlikle kaliteli forvet. Ama senin düsüncen ;)

Kaç maçını canlı izledin bilmiyorum ben birkaç maçını izledim.Bizle oynadıkları maçta iyi oynadı diğer maçlarda vasattı.Tabiki bu söylediğim büyük takımlar için Antep gibi kalbursütü takımlarda oynar vede iyi oynar.Sadece söylemek istediğim öyle dizlerimizi dövecek kadar pişman olacak bir oyuncu gibi gelmedi bana, daha çok izlemek lazım.Bekleyelim görelim

Kaç maçını canlı izledin bilmiyorum ben birkaç maçını izledim.Bizle oynadıkları maçta iyi oynadı diğer maçlarda vasattı.Tabiki bu söylediğim büyük takımlar için Antep gibi kalbursütü takımlarda oynar vede iyi oynar.Sadece söylemek istediğim öyle dizlerimizi dövecek kadar pişman olacak bir oyuncu gibi gelmedi bana, daha çok izlemek lazım.Bekleyelim görelim

tamam bunu simdi burda tartismamiza gerek yok ;) Zaman gösterir ;)

Pektemek yeni Semih değil de, yeni Baroş olabilir. Baroş'tan daha da iyi hatta...

mustafa-pektemek-resim.jpg

Dediğim gibi, kolay kolay bırakmayız kendisini :)

Stil olarak benzettim orada, tabii ki henüz Baroş standardına ulaşmış değil. Daha yaşı genç (88 doğumlu), önü açık. Yerli santraforlar içinde şu an en iyisi bence. Çok puan aldı bize sakatlığı sonrası. İnanın, Pektemek'i benden daha iyi tanımıyorsunuz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt