mustafa reşit akçay | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mustafa reşit akçay

Bu adama büyük saygı duyuyorum. Adam tırnaklarıyla geldi. Ne birine yarandı, ne eski futbolcu artısı vardı.. Yıllarca altyapıda çalıştı 2.liglerde başarılı oldu ve 3 senedir hak ettiği Süper Lig'de çalışıyor.

Keşke 58 değilde 38 yaşında olsaydı. Ondan uzun yıllar faydalanmalıydı Türk Futbolu. Umarım kalan dönemde daha büyük yerlere gelir.

az önce lig tv maç sonunu izlerken spiker maçı sordu "Ülkemiz ekonomik olarak zor günlerden geçiyor haddimi aşıyorsam özür dilerim ama devlet vergi memurunu göndersin 20 bin dolar vermek istiyorum, helali hoş olsun. devlet bu parayı bana 10 yıl sonra mı öder, çocuklarıma mı öder önemli değil" falan dedi.

Olum toptan kafayı kırdı bunlar yalakalık ve şov yapacağım diye ne diyeceklerini şaşırdılar lan devletin işi senin 20 bin dolarına kaldıysa vay haline, adama bak devlete kredi veriyor.

az önce lig tv maç sonunu izlerken spiker maçı sordu "Ülkemiz ekonomik olarak zor günlerden geçiyor haddimi aşıyorsam özür dilerim ama devlet vergi memurunu göndersin 20 bin dolar vermek istiyorum, helali hoş olsun. devlet bu parayı bana 10 yıl sonra mı öder, çocuklarıma mı öder önemli değil" falan dedi.

Olum toptan kafayı kırdı bunlar yalakalık ve şov yapacağım diye ne diyeceklerini şaşırdılar lan devletin işi senin 20 bin dolarına kaldıysa vay haline, adama bak devlete kredi veriyor.
Görgülü görgüsüz mü denir buna.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt