mustafa reşit akçay - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mustafa reşit akçay

Her başarıdan sonra ayrı saçma açıklamalar yapmayı marifet sanan hocalığı iyi olsada insanlık olarak sıkıntılı olduğunu gösteren zat.

Uzak mümkünse git gide uzaklaşsın Türk futbolundan

Her başarıdan sonra ayrı saçma açıklamalar yapmayı marifet sanan hocalığı iyi olsada insanlık olarak sıkıntılı olduğunu gösteren zat.

Uzak mümkünse git gide uzaklaşsın Türk futbolundan

Adam ne dedi yahu. Disiplinli çalışıp, temizli kalpli olursan Allah karşılığını veriyor lafına mı bu kadar taktınız? Yoksa ben bişey mi kaçırdım.

Forumda futbolun içinde dışında Allah diyene karakter sorunu var demek moda oldu herhalde.

Adam biraz tuhaftı her zaman. Bazen cümlenin başını unutuyor. deli ile dahi arası birşey bu adam.

Beyler Allah aşkına klube sahip çıkalım, hangi kanali açsak Galatasaray a dair teknik bir yorum yok iyi oynayan oyuncuyu konuşan yok, sürekli eleştiri hep Tudor üzerimden klübü yıpratma çabası. İzlerken kahrolmamak elde degil. Arkadaş orta sahaya 2 adam aldik ve ilk maçlarında iyi furbol sergilediler, Metin Tekin e Ndiaye soruluyor konuyu Gomis e getirip takıma vuruyorlar.

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam ne dedi yahu. Disiplinli çalışıp, temizli kalpli olursan Allah karşılığını veriyor lafına mı bu kadar taktınız? Yoksa ben bişey mi kaçırdım.

Forumda futbolun içinde dışında Allah diyene karakter sorunu var demek moda oldu herhalde.

Adam biraz tuhaftı her zaman. Bazen cümlenin başını unutuyor. deli ile dahi arası birşey bu adam.

Korumak gibi olmasın Reşit'i ama kendileri o kupayı kazansa hatim getirecek adamlar şu ifadeden rahatsız oluyorlar ise gitsin tedavi olsunlar. Bu toprakların mayasında hamurunda Allah'ı anmak,ona sığınmak olacaktır. Olmaya da devam edecektir. Her inançlı insanı da Akp'li yapmaktan vazgeçin.Sözlerim sana değil bilesin Ömer Tuğrul !

Ne alakası var Ömer Allah demesiyle
Laf söylerken başını ucunu düşünmek lazım.

Bir sen dürüst ve temiz kalplisin yani, rakip takımda oynayan, yöneten onca adam iğrenç, pislik insanlar bu mu ya? Bu normal bir konuşma mı?
Hakikaten bunu söyleyen adamın dürüst ve temiz kalpli olabilir mi? Ben Şenol'un yerinde olsam (Ki kendisini gram sevmem) çıkar sen dürüstsün de biz düzenbaz mıyız derim.

Başarını gölgeleme arkadaş saçma sapan açıklama yapıp, bir yerlere yararlanma derdi mi bu iki oldu daha öncede 20 bin doları devlete sadaka niyetine veriyordu.

Ne konustu bilmiyorum ama anadolu takimi baskani olsam ilk isim resit akcay'i takimin basina getirmek olur

Taktik bilgisi yeterli,oyunu okuma gayet iyi,bu sartlar altinda anadolu takimi icin nokta atisi bir hoca

Kusura bakmayın ama saçma sapan bir açıklama yapmış, Güray'a kelimesi kelimesine katılıyorum, savunulacak bir tarafı yok şu açılamanın. Daha önce de garip tuhaf tuhaf açıklamaları olmuştu, bende hiç hoşlanmıyorum kendisinden ve açıklamalarından.

Öyle ya da böyle kitlelerin kulak kesildiği insanlar laflarının nereye varacağını hesap edecek öyle konuşacak bu kadar basit.

Kusura bakmayın ama saçma sapan bir açıklama yapmış, Güray'a kelimesi kelimesine katılıyorum, savunulacak bir tarafı yok şu açılamanın. Daha önce de garip tuhaf tuhaf açıklamaları olmuştu, bende hiç hoşlanmıyorum kendisinden ve açıklamalarından.

Öyle ya da böyle kitlelerin kulak kesildiği insanlar laflarının nereye varacağını hesap edecek öyle konuşacak bu kadar basit.
Ne dedi?

"Klasik söz vardır; bir sarhoşluk var. Neler yaptığımızı yarın daha kolay anlayabiliriz. Şu an duygu yoğunluğu var. Şöyle bir laf konuşsam haddimi aşar mıyım bilmiyorum da, temiz bir kalple çalıştığın zaman rabbim bir şeyler veriyor.Beşiktaş çok güçlü bir takım. Maç uzasaydı çok sorun yaşayabilirdik. Maçın başından sonuna kadar maçı istedik. Allah yardım etti. Her müsabakayı kazanmak için çıksanız da rakibin yapısını da düşünmek zorundasınız. Biz o duruşumuzu her maçta sahaya yansıtacağız."

Deliliğe yakın biri ama tespitlerinde doğru noktalar var .
Deliler zaten bizim akıllılardan iyi.

Sözünü cümlesini uzun vadede demiştir , kupa kazanamayan annesizdir dememiş zaten . Allah işini doğru yapana yardım eder , elbet yaptığın emeklerin karşılığını en sonunda alırsın.

Tekrar okudum hiç bir şey dememiş , önyargılarınızdan arının bence.
"Klasik söz vardır; bir sarhoşluk var. Neler yaptığımızı yarın daha kolay anlayabiliriz. Şu an duygu yoğunluğu var. Şöyle bir laf konuşsam haddimi aşar mıyım bilmiyorum da, temiz bir kalple çalıştığın zaman rabbim bir şeyler veriyor.Beşiktaş çok güçlü bir takım. Maç uzasaydı çok sorun yaşayabilirdik. Maçın başından sonuna kadar maçı istedik. Allah yardım etti. Her müsabakayı kazanmak için çıksanız da rakibin yapısını da düşünmek zorundasınız. Biz o duruşumuzu her maçta sahaya yansıtacağız."

Muhafazakar profili antipatik gelebilir ama o sebepten dolayı adama kin biçmeye gerek yok bence. Herkes sizin siyasi görüşünüzü paylaşmak zorunda değil sonuçta.

Hoca olarak şuana kadar iyi işler yapıyor, inşallah devamını getirir.

Kesinlikle iyi bir hoca ama hakaten ergen ergen konuşuyor daha ilk girişte kusura bakmayın da madalyayla geldim demek nedir yahu ne kusuru olacak ? Sanki kahveye giriyorsun güya espri işte yılmaz hoca gibi bir arpa boyu ilerleyemez hemde bu işi çok iyi bildikleri halde.

Açıklamasında tuhaf bir şey göremedim. Her mütedeyyin kişi bu tarz laflar eder zaten. "Rabbim yardımcı oldu, yaradan güç verdi, Allah çalışmamızın karşılığını mükafatlandırdı" vb. Hemen her sektörde var böyle adamlar. Garipsemedim. Kendince bir şeyler demiş işte. Bence normal.

Son düzenleme:
Olayın Allah demesiyle, muhafazakar vs olmasıyla uzaktan yakından alakası yok. Kendisinin siyasi görüşü de beni zerre ilgilendirmiyor, inançlı biri olmamama rağmen ben de Allah diyorum ne olmuş yani... Olay başka, Güray uzunca yazmış zaten ama kimse gerçekten okumuyor, gerçekten anlamak istemiyor.Düşünmek yerine kalıpları tekrarlamak kolay geliyor çünkü, neyse uzatılacak bir konu değil zaten...

Üst Alt