Mustafa Sarp Galatasaray'da! - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mustafa Sarp Galatasaray'da

Begenilmeyen Mustafa Sarp Ayhan'i cebinden cikarir. Hic degilse dikine oynayabilme kabiliyeti var. Top benden ciksinda saga sola geriye oynayayim diyen mantiklardan degil. Sonradan pisman olacaginiz seyler karalamayin.

Begenilmeyen Mustafa Sarp Ayhan'i cebinden cikarir. Hic degilse dikine oynayabilme kabiliyeti var. Top benden ciksinda saga sola geriye oynayayim diyen mantiklardan degil. Sonradan pisman olacaginiz seyler karalamayin.

Aynen katılıyorum..Üstelik Ayhandan daha güçlü uzun ve top kapabiliyor..

Bursasporun orta sahadaki en iyi ismiydi bu sene..

Artık isime bakmayın Meira da gördük ilk oynadığı zamanlar g.zandan iyi oynamıyor kariyerine bakmayın dediğimde ortalık yıkılmıştı ama olanlar ortada

MUKEMEL TEH.DIREKTORUMUZ VAR !!!!!!!!ICINIZI RAHAT TUTUN,MUSTAFAYI TAM KIVAMINDA ..ADAM YAPAR!:Ben boyle dusunuyorum...!Sarp-IYI TRANSFER!

Cevap: Mustafa Sarp Galatasaray'da!

bu adam gs ağirliğini kaldiramayacak. elimizde patlayacak. hoş bonservis verilmedi ama. onun yerinde oynayan futbolcularimizdan formayi alamayacak yaa. senelik verilen 800 bin tl ye yanarim..

Iyi oldu takima katilmasi Baris kosuyor top ayagindayken fazla bir becerisi yok Ayhan bazen harika maclar cikartsada cogu mactahep yana paslar gereksiz top kaptirmlar yapiyor.Mustafa Sarp hem kosuyor hemdepas atmasini sut atmasini biliyor bence basarili olacak.

Mustafa'yı takip edenler bilir,daha önceden kanat ve ileri ikili arkasında oynamış bi oyuncu yani hem adam eksiltme hemde pas dağıtımı konusunda oldukça iyi bir isim,bana kalırsa Ayhan'dan kat kat daha iyi.

Mustafa insallah ikinci Ragip faciasi olmaz. Hazirlik maclarindaki performansini merakla bekliyorum.

Şöyle adamı doğru düzgün seyretmeyip,sırf önyargılarınızla hareket ediyorsunuz ya..:rolleyes:

Kardeşim adamı bir izleyelim,biraz oynasın bakalım.Sonra yapın yorumunuzu.

Şöyle adamı doğru düzgün seyretmeyip,sırf önyargılarınızla hareket ediyorsunuz ya..:rolleyes:

Kardeşim adamı bir izleyelim,biraz oynasın bakalım.Sonra yapın yorumunuzu.

Bende çok izleyemedim ve bende önyargılı olan insanlardanım. Ama bekleyip nasıl bir performans vereceğini görmekten başka bi çare yok. Özellikle bedelsiz olması iyi.

Bazı arkadaşların dediği gibi umarım çok yararlı olur...

bence barış ve ayhan dan iyi.tsl de izlediğim bursa maçlarında gayet iyi oynadı.adam geçme ve asist yapma yeteneği var ..ayhanla barış ta olmayan!!

Medya Bilgilendirme: İmza Töreni

Yeni transferimiz Mustafa Sarp’ın imza töreni yarın (9 Haziran Salı) saat 13:00’da Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası’nda yapılacaktır.

Medya mensuplarının dikkatine sunulur.

Galatasaray Futbol AŞ

Medya Bilgilendirme: İmza Töreni

Yeni transferimiz Mustafa Sarp’ın imza töreni yarın (9 Haziran Salı) saat 13:00’da Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası’nda yapılacaktır.

Medya mensuplarının dikkatine sunulur.

Galatasaray Futbol AŞ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt