Mustafa Sarp Galatasaray'da! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: G.Saray ilk transferini yaptı; Mustafa Sarp

28 yaşındaki oyuncuyu neden alırlarki ?? Ha bi Kewell olur onun ayarında bi oyuncu olurda anlarım ama yedek kalmaktan çok ileri gidicek gibi gelmiyor mustafa sarp , inşallah yanıltır benide Galatasarayımız kazançlı çıkar...

Çoğu renktaşımın fikri aynı.Takıma çok da faydaLı oLacağını düşünmüyorum.Haaa, temenmiz beni daha doğrusu bizleri yanıltmasıdır.HayırLısı ne ise o oLsun.

liderethun yerine alınması iyi olur iyi bir yedek olur bence hemde turk oyuncu olarak keşke devre arası gelseydi .

yeri gelir takımda başlar, yeri gelir iyi bir yedek olur, bonservissiz alındıysa iyi transfer...

Cevap: # Mustafa Sarp

BÜLENT KORKMAZ İSTEDİ.. MUSTAFA SARP GALATASARAY İLE ANLAŞTI

Galatasaray yeni sezon için transfer çalışmalarını şimdiden başlattı..Turkspor.net'in duyurduğu kaleci Leo Franco transferinden sonra , iç transferde ise Bülent Korkmaz'ın isteği doğrultusunda Mustafa Sarp ile anlaştı.. İŞTE DETAYLAR..

Bu Haberi Paylaş

Bülent Korkmaz'ın Kayseri Erciyes ten öğrencisi olan Mustafa Sarp, Korkmaz'ın Bursaspor teknik direktörü olması ile birlikte yine Korkmaz'ın isteği ile Bursaspor ile anlaşmaştı..

Çok güvendiği öğrencisi Mustafa Sarp'ı özellikle isteyen Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz'ın isteği üzerine yönetim, 29 yaşındaki futbolcu ile her konuda anlaşma sağladı..

Yapılan ön protokol ile Mustafa Sarp yeni sezonda Galatasaray forması giymek için imza attı.

Transfer ligin bitmesinden sonra gerçekleşecek..

turkspor.net

Haber yine Turkspor'un.

O kadar çok adı geçiyorki Mustafa Sarp'ın bizim futbolcuların başlıklarının olduğu kısıma taşımak lazım konuyu. :D

Vallahi siz ne derseniz diyin, ben Turkspor'u inaniyorum. Bir site bukadar iddiali bir haber yazarsa, yalan soyleyemez bana gore.

"Sarp'ın Galatasaray'da forma giymeye sıcak baktığı gelen haberler arasında.."

son kapanış cümlesine bir bakın Allah aşkına. Böyle cümle mi olur? Ne demek "sıcak baktığı.." falan. Sarp, Galatasarayda forma giymeye can atıyor desene kardeşim! Doğrusu da bu değil mi? Bana Messi mi oldu ki, sıcak bakıyor diye cümleler yazıyorsunuz..

Bizim genç yetneklere ihtiyacımız var. Volkan Şen, Murat Ceylan, Özer dururken Ne Mustafa Sarp la uğraşıyoruz adam 30 a gelmiş. Bülent Korkmaz kalırsa Topal ı keser bunu oynatır heyALLAHIM yaa...

Bizim genç yetneklere ihtiyacımız var. Volkan Şen, Murat Ceylan, Özer dururken Ne Mustafa Sarp la uğraşıyoruz adam 30 a gelmiş. Bülent Korkmaz kalırsa Topal ı keser bunu oynatır heyALLAHIM yaa...

Haklısın çünkü Erciyes ve Bursaspor'da birlikte çalışmışlardı daha önce.Bir nev'i Emerson Capello ilişkisi(!)Bülent Korkmaz'ın oyun planı bence kaleye eski Erciyes'li Orkun malum daha önce çalışmışlar birlikte, 4 çakılı stoperden dönme bek, 3 tane yeteneksiz ve isimsiz kazma ön libero, 1 tane ofansif orta saha muhtemelen Arda o isimde, ileriye olmazsa göze batar diye 1 tanede forvet en yavaşından, kalasından yan sanayi bir Galatasaray...

yahu burada mustafa sarp transferini olumlu göstermeye calışanlarda hiçmi akıl izan yok,hadi bülent korkmazı gectikde hicmi görmezsiniz mustafa sarpdan bize fayda gelmeyeceğini...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt