# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

Cevap: # Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

Şu adamın isminin yanındaki transfer haberleri yazısını görünce bile seviniyorum yahu :D

Cevap: # Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

geri pasları hayalet gibi sahada gezmeleri aklıma geldikçe içimdeki küfürbazı harekete geçiriyor Allah aşkına bi defol git ya hangi cehenneme gideceksen gittttttt ya

Cevap: # Miralem Pjanic

Wolfsburg da Pjanic ile ilgileniyor. Ortaligi pek karistirmadan Pjanic'i onlara birakalim, biz de onlardan Diego'yu hacilamak için ugrasalim. Nasil fikir ?

bence iyi fikir,pjanic i hiç izlememiştim youtube da ki videolarına baktım,isanırım çoğu kişide izlememiştir,ben beğenmedim açıkçası,misimovic e benziyor oyun tarzı videolardan gördüğüm kadarıyla diego yu yüz kere tercih ederim

Argümanlari ortaya dökün dostlarim. Benim de ilk tercihim Pjanic olur ama isin sonunda daha kârli bir transfer yapmak varsa Diego da fazlasiyla yeter, ki Diego formda oldugu dönemde 10 Pjanic eder.

bence iyi fikir,pjanic i hiç izlememiştim youtube da ki videolarına baktım,isanırım çoğu kişide izlememiştir,ben beğenmedim açıkçası,misimovic e benziyor oyun tarzı videolardan gördüğüm kadarıyla diego yu yüz kere tercih ederim

bence misimovic ile alakası yok,en azından misi gibi el bilekleri 90 derece karı gibi ve yavas koşmuyor

Wolfsburg da Pjanic ile ilgileniyor. Ortaligi pek karistirmadan Pjanic'i onlara birakalim, biz de onlardan Diego'yu hacilamak için ugrasalim. Nasil fikir ?

Iyi fikir!pijanic müthis bi yetenek ama Diego bi takima Iyi isinirsa deshet isler yapabilir Lincoln ,elano ,misimovic,Felipe i toplasan Onun yapabilcenin 1/3 yapamaz! Bknz Werder Bremen Adam Bundesliga i toz duman etti öyle misi Lincoln Gibi degil Adam Resmen ligi Kendi basina domine etti !

Üst Alt