# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

Cevap: # Miralem Pjanic

Lyon satmiyor, ilk 11 olmadigi için kendi ayrilmak istiyor. Fakat kulübü kesinlikle aldigi fiyattan asagi satmayacaktir. Bu transfer için minimum 10 milyon 'yu gözden çikarmak lazim bence.

Argümanlari ortaya dökün dostlarim. Benim de ilk tercihim Pjanic olur ama isin sonunda daha kârli bir transfer yapmak varsa Diego da fazlasiyla yeter, ki Diego formda oldugu dönemde 10 Pjanic eder.
Messi bile 10 Pjanic etmez futbolcu olarak sen neyin kafasini yasiyorsun ,ben zaten bu forumdaki ''gomlek hesabina'' ve ''x tane eder'' muhabbetine hastayim.

aradığımız adam luchoda,pjanic için nasıl ugrasabiliyorlar anlayamıyorum.en iyi ihtimalle bonservisi 15milyon euro

15dqux2.jpg

Nasıl olmuş :) Pjanic içinde totmimi uyguladım 3 etti toplam umarım tutar bu senede :eek:

Cevap: # Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

su adamin gönderildigi aciklansin artik ya yeter bu adam kalirsa bu sezon büyük hayal kirikligi olur bende

Cevap: # Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

şöle bi başlığın açılmış olması bile güldürdü gecenin köründe, M.Sarp nefreti sınır tanımıyor.

Üst Alt