# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

Cevap: # Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

şu kitabı yöneticilerimize öneriyorum.. belki o zamam sarptan kurtuluruz..

SATIS-TEKNIKLERI-ROTA-YAYINLARI__14750204_0.jpg

# Miralem Pjanic

Terim'in aklı Pjanic'te

Sarı-Kırmızılılar'ın teknik patronu Fatih Terim'in, Lyon'un başarılı orta sahası Miralem Pjanic'i takibe aldığı iddia edildi

Deneyimli hoca, Romanya’nın Bosna Hersek’i 3-0 yendiği karşılaşmada tribünde otururken objektiflere yakalandı. Terim’in Rumen sağ kanat Torje için bu maçı izlediği söyleniyordu. Ancak İmparator’un esas hedefinin, Pjanic olduğu öğrenildi.

Fanatik

Cevap: Miralem Pjanic

Hala emana diyenler var ilginçsiniz valla..Pjanic ortasahaya ilaç olabilir.Yaşı da çok genç.Gel gelelim ki Lyon satar mı ?

Cevap: Miralem Pjanic

biri Terim Romanyada topiğinde ''napak Torje yi umarım Pjanic için gitmiştir'' diye bi laf söylemişti. kimdi o :)

Cevap: # Miralem Pjanic

Pjanic'i alabileceğimizi sanmıyorum.Lyonlular yeni Juninho diyorlardı buna bir ara.Gerçi Lyon paraya bakar.Basarsın parayı alırsın diyeceğimde,bizim yönetimin daha öyle bir icraatını göremedim.

Pjanic

Deneyimli hoca, Romanya’nın Bosna Hersek’i 3-0 yendiği karşılaşmada tribünde otururken objektiflere yakalandı. Terim’in Rumen sağ kanat Torje için bu maçı izlediği söyleniyordu. Ancak İmparator’un esas hedefinin, Pjanic olduğu öğrenildi.

Kaynak: Fanatik

Müthiş olur yaa.Böyle bir girişiminin olması bile yönetimin ne vizyon sahibi olduğunu gösterir.Ama fanatik işte.

Pjanic iyidir iyi ;) Gelecek vaat eden gençlerin arasında gösteriliyor ve kesinlikle yararlı olur

Istemez diyenler Pjanic'i bilmiyor sanirim . Gelme ihtimali yok . Gelirse mucize olur . Mukemmel olur .

Üst Alt