# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

Cevap: # Miralem Pjanic

Pjanic falan boş iş. Yıldız futbolcu getirmeye kalkıyorlar da gelmez bu adamlar. Avrupa kupalarına katılamıyorsun, ligi zar zor 8. bitirmişsin. Adnan Polat yönetimi gibi taraftarın gözünü boyamaya çalışıyorlar işte.

hayatta alamazsın fabregasa benzetiyorum ben gorucouftan bile iyi oyuncu benim için tek dezavantajı kuvvetsiz fiziği onun dışında süper yetenek

Cevap: # Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

Ebay'e bir forma alana Mustafa Sarp yanında hediye diye bir ilan vermeyi düsünüyorum. Acık arttırma olmayacak ama. Acık arttırmaya koyarsam formanın parası bile cıkmaz. Direk "Buy" opisyonlu olucak.

serbest bırakması çok mu zor ya. kimse zarar ederiz falan demesin bu adamın gs formasıyla aldığı nefes zarar

En büyük potansiyelli, geleceği en parlak oyuncumuzu elimizden kaçıracağız, inanılır gibi değil, 5 sene sonra büyük paralar ödeyip geri almak için uğraşırız!!

Drogba gibi futbolcuları alırsak,Pjanic gibi yeni gelişim içinde ki futbolcularıda daha kolay alma imkanın olur.Sonunda etkilenir koskoca Drogba boru değil ki.

Bu haber yalan olmayabilir , Fatih Terim'in izlediği Lyon-Monaco ve Romanya-Bosna maçlarında , 2 maçta da sahada olan tek adam Pjanic'mis.

her nedense sarpı terimin kullanacağı hissi var içimde :D

belki ters bir düşünce ama bazen bu tip oyuncular farklı kullanılınca iyi verim alınabiliyor,elbetteki ilk 11 oyuncusu bizde olamaz ama ne bileyim bizde kalacağı izlenimi var bende mustafa sarpın.

Üst Alt