# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

Cevap: # Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

her nedense sarpı terimin kullanacağı hissi var içimde :D

belki ters bir düşünce ama bazen bu tip oyuncular farklı kullanılınca iyi verim alınabiliyor,elbetteki ilk 11 oyuncusu bizde olamaz ama ne bileyim bizde kalacağı izlenimi var bende mustafa sarpın.

aman allah korusun ağzını hayra aç renktaş terim virüs programı olarak geldi virüs taşımaya değil :D

Bu mahlukat satılmaz verirsin tazminatını kovarsın bi güzel yada alacaklarına karsılık bonserviisni verir öle postalarsın

Drogba 'nın gelişine ne kadar sevineceksem sarpinhonun kalışınada o kadar üzülceğim ya bu adamı takımda hala neden tutarlar anlamıyorum acep elimizdemi kaldı alan mı yok

Elvir Bolic: "Pjanic, Galatasaray’a çok faydalı olur"

8.6.2011_Mirelam%20Pj.jpg

Galatasaray’ın transfer listesinde yer alan Olimpic Lyon’un genç orta saha oyuncusu Mirelam Pjanic’e Elvir Bolic referansf oldu.

GENÇ VE DENEYİMLİ

Bosna Hersek Milli Takımı’nın da formasını giyen 21 yaşındaki futbolcudan övgüyle bahseden Boliç, Radyospor’da Özgür Sancar’ la Haber Özel Programı’nda açıklamada, “Çok genç ve yetenekli bir futbolcu. Çok genç yaşta, Olimpic Lyon’da forma giyip, Şampiyonlar Ligi’nde maçlar oynadı. Geride bıraktığımız sezonda çok fazla performans göstermemiş olabilir; çünkü Lyon’da da sorunlar vardı” dedi.

GALATASARAY ONDAN UZUN YILLAR YARARLANIR

Pjanic’in çok özellikli bir futbolcu olduğuna vurgu yapan Elvir Bolic, “Pjanic, sağ ayağını çok iyi kullanır. Uzaktan iyi şutlar atar. f-rikiklerleri çok iyidir. Transferi gerçekleşirse Galatasaray için çok isabetli bir futbolcu olur. Galatasaray, Pjanic’i hem doğrudan oynatır hem de 5-10 sezon sürekli yararlanacağı bir futbolcuya sahip olur” diye konuştu.

HAGI GİBİ BİR OYUNCU, HER AN OYUNU DEĞİŞTİREBİLİR

Pijanic’in fark yaratan bir futbolcu olduğunu belirten Bolic, “Yaşı, henüz 21; ancak buna karşılık çok deneyimli. Şampiyonlar Ligi’nde maçlar oynadı. Daha da iyi olacak. Çok yetenekli bir futbolcu. 30 - 40 metreden etkili şutları vardır. Her oyunu değiştirebilecek bir futbolcu. Hagi tarzında bir oyuncu. Elbette, Hagi’nin seviyesine gelmedi. Ancak ileride onun kadar etkili bir futbolcu olabileceğini söylemeliyim. Fark yaratan bir futbolcu. Bence bu türden futbolcular dünyada çok az. Başarıya aç, genç ve kendini zirveye taşımak istiyor. Galatasaray, Pjanic’i alırsa hem oynatabileceği hem de ileride çok yüksek bir rakama satabileceği bir futbolcu almış olur” şeklinde konuştu.

BANA GÖRE PIJANIC GALATASARAY’A SICAK BAKAR

Pjanic’le birebir görüştüğünü ifade eden Elvir Bolic, “Bu sene Lyon’da daha fazla şans bulacağın düşünüyor; ama bu futbol her şey olabilir. Gelen teklifinin ikna edileceği çok önemli. Bence, Pjanic, Galatasaray’a gelmeyi ister. Kulübünün ikna edilmesi durumunda teklife sıcak bakacağına inanıyorum” dedi.

Radyo Spor | News

edit:Bu ne lan f-rikik sansür yemiş yuh

Pjanic, Galatasaray’a çok faydalı olur

8.6.2011_Mirelam%20Pj.jpg

Galatasaray’ın transfer listesinde yer alan Olimpic Lyon’un genç orta saha oyuncusu Mirelam Pjanic’e Elvir Bolic referansf oldu.

GENÇ VE DENEYİMLİ

Bosna Hersek Milli Takımı’nın da formasını giyen 21 yaşındaki futbolcudan övgüyle bahseden Boliç, Radyospor’da Özgür Sancar’ la Haber Özel Programı’nda açıklamada, “Çok genç ve yetenekli bir futbolcu. Çok genç yaşta, Olimpic Lyon’da forma giyip, Şampiyonlar Ligi’nde maçlar oynadı. Geride bıraktığımız sezonda çok fazla performans göstermemiş olabilir; çünkü Lyon’da da sorunlar vardı” dedi.

GALATASARAY ONDAN UZUN YILLAR YARARLANIR

Pjanic’in çok özellikli bir futbolcu olduğuna vurgu yapan Elvir Bolic, “Pjanic, sağ ayağını çok iyi kullanır. Uzaktan iyi şutlar atar. *******leri çok iyidir. Transferi gerçekleşirse Galatasaray için çok isabetli bir futbolcu olur. Galatasaray, Pjanic’i hem doğrudan oynatır hem de 5-10 sezon sürekli yararlanacağı bir futbolcuya sahip olur” diye konuştu.

HAGI GİBİ BİR OYUNCU, HER AN OYUNU DEĞİŞTİREBİLİR

Pijanic’in fark yaratan bir futbolcu olduğunu belirten Bolic, “Yaşı, henüz 21; ancak buna karşılık çok deneyimli. Şampiyonlar Ligi’nde maçlar oynadı. Daha da iyi olacak. Çok yetenekli bir futbolcu. 30 - 40 metreden etkili şutları vardır. Her oyunu değiştirebilecek bir futbolcu. Hagi tarzında bir oyuncu. Elbette, Hagi’nin seviyesine gelmedi. Ancak ileride onun kadar etkili bir futbolcu olabileceğini söylemeliyim. Fark yaratan bir futbolcu. Bence bu türden futbolcular dünyada çok az. Başarıya aç, genç ve kendini zirveye taşımak istiyor. Galatasaray, Pjanic’i alırsa hem oynatabileceği hem de ileride çok yüksek bir rakama satabileceği bir futbolcu almış olur” şeklinde konuştu.

BANA GÖRE PIJANIC GALATASARAY’A SICAK BAKAR

Pjanic’le birebir görüştüğünü ifade eden Elvir Bolic, “Bu sene Lyon’da daha fazla şans bulacağın düşünüyor; ama bu futbol her şey olabilir. Gelen teklifinin ikna edileceği çok önemli. Bence, Pjanic, Galatasaray’a gelmeyi ister. Kulübünün ikna edilmesi durumunda teklife sıcak bakacağına inanıyorum” dedi.

Kaynak: Radyospor

Cevap: Elvir Bolic:"Pjanic, Galatasaray’a çok faydalı olur"

balic gelsin lan ben doyamadıydım ona.altay'a attığı gol dün gibi aklımda,sakatlandıydı golden sonra :(

Üst Alt