Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiası

Cevap: Mustafa Sarp'ın Sözleşmesi Fesh Edildi İddiası

Güle güle reis.

Seni bu fotoğrafınla hatırlayacağız. :sad007:

mustafasarp1.jpg

Çok yönlü bir futbolcuydun. :asd:

Aynen su içerken yürüyebiliyordu :(

Beyler gerçekten çok abartıyoruz tamam futbol katili olduğu konusunda herkes hemfikirdir ama adam sonuç itibariyle Galatasaray taraftarı ve sahada elinden geldiğince bize göre pek bişey yapmasada terini akıtmıştır iyi kötü saygı duyulması lazım ben böyle duymadım görmedim GS en kötü oyuncusununda en kötü gününde arkasında olur gitsin gitmesin demiyorumda böyle içimizdeki bir hainden kurtulmuşuz gibi konuşmalar hoş değil ha futbol için hain dersenizde adam kimseye zorla aldırtmadı ve giydirtmedi o formayı layık görüldü ki verdil velhasıl fenerliler lugano için ağlarken bizim Sarp gibi bir Galatasaray'lı yollarken arkasından davul çalmamız ağlansın demiyoruz ama daha fazla saygıyı hak ettiği çok açık.

Son olarak umarım kendi yetenekleri bünyesinde kendine uygun bir klüpte dikiş tutturur ve futbol kariyerini mutlu sonlandırır.

vay anasini sarp hala bi takim bulamadimi basimizin belasi kurtulamayacagiz mi bundan

niye ünlem smileyi koydunuz ki başlığa, " :asd: " şu smiley daha iyi giderdi. :D

Üst Alt