Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür

Cevap: Mustafa Sarp'tan Galatasaray'a Küfür

Ölmeye ölmeye ölmeye geldik

Mustafa Sarpa küfrünü yedirtmeye geldiiiiik

lay lay lay lay lay lay lay laaaaay :f50:

Biz bunun ayağını kırmadan bu gider Semih'in ayağını falan kırar şu herife bir önlem alalım

Bir aynanın karşısına geç bak, ben Galatasaray formasını hakettimi ki bana bu formayı verdiler diye bir düsün Mustafa Sarp.

topu göremedi bala şansa vurdu direğe çarptı girdi.

otursun ağlasın şimdi haline. karakteri gibi futbolculuğu da berbat.

yalnız iyi oynadı lan yine en iyi yaptığı şey olan gölge presle günün kahramanlarındandı ben olsam bülentin yerine iyileşmeden gider ts den barışı da alırım bi daha bu fırsat ele geçmez

Reklamda oynatmamışlar üzülmüş hanzo. 1 trilyon para kazanmış hepsini harcamış Galatasaray'a suç buluyor karaktersiz davar. Bunun gibi herifler bile trilyonlarla oynuyor ya Türk futbolu gerçekten içler acısı halde.

lan daha yeni görüyorum ben bu tapeyi. bu adam futboldan 1 trilyon kazanıyorsa şu forumdan bile dünyanın parasını kaldırıcak adamlar çıkar çok net söylüyorum ya

Bu iki yavşak yüzünden takımda bi cennabetlik vardı zaten belliydi. Bir de bunların arasına Ayhan gibi karekterli adamı koyduk bam diye... Ulan ben sizin karekterinizi...!

Üst Alt