Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti" - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti"

Cevap: Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti"

Bu arada Neeskens'in o fotosu gerçek değil photoshop

o haberi veren site Neeskens'in komşularından alınan bilgilere göre photoshop yapılmıştır diye haberin altına not düşmüştü.

ama erman herşeyi işine geldiği gibi çeviriyor çakal

Ahmet hocada program kapanırken bombayı patlattı.

Serhat programı bitirirken Rijkaard bir açıklama yapmak isterse röportaj yapar felan deyince ahmet hoca zaten bu gece bizle uzun bir röportaj yaptı deyip Mustafa Yücedağın Rijkaard tarafından kanallara gönderildiğini ima edince mustafa yücedağ hiçbirşey diyemedi.

Adnan Sezgini zerre sevmem ama bu kadar çirkef bir adamın kulübümüzde ne işi varmış diye düşünmedende edemedim.

İsim veremiyor çünkü kanıt yok ismi geçen bir futbolcu dava açsa %100 kazanacak bunuda bildiği için herkesi zan altında bırakıyor.

Yaziklar olsun 360 derece donenlere, ben Mustafa Hocanin sonuna kadar arkasindayim lisan problemi oldugu icin kendini tam olarak Turkce ifade edemesinden dolayi bazi seyleri tam istedigi gibi soyleyemedi benim anladiklarim :

1- Rijkaard yonetime liste vermis sezon basinda, Mustafa Yucedagin bu listenin icindekilerinden haberi yok dogal olarak

2- Adnan Sezgin transferler icin edince, Rijkaard devreye girmis ve Mustafadan bir istekte bulunmus, Neekens ile de konusmuslar, senin bildigin bize onerebilecegin bazi futbolcular var mi diye adam 6 tane futbolcu soylemis Rijkaarda malum oteki transferlerde bi b.k beceremeyen Adnan Sezgin ve yonetim belki bunlari transfer edebilir diye

3- Mustafa Yucedag 4,5 futbolcudan bahsetti o bahsettigi futbolcular siz yanlis anladiniz tam tersi iyi ve istekli mucadele edenler dedi geri kalan futbolcularda hic yardimlasma yoktu dedi, sahada hic bir sey yapmadilar dedi!

4- Isim vermek istemedim dogal olarak, cunku isim verse bu sefer o futbolcular cikacak diyecekler boyle bir sey yok, Rijkaarda konusamaz, konustugu vakit alacaklarini alamaz!

5- Bazi futbolcularin Rijkaard ile sorunu vardi bu bizim disardan gordugumuz gibi cok net, son bir kac aydaki Hakan Baltanin performansi, Servetin performansi ! Bugun bu oyuncular gecen haftaya gore super oynadi!

6-Adnan Sezgin dedi seni sadece tercuman olarak buraya getirdik, zaten adam diyor ben hep arka planda kalmak istiyorum, ama Rijkaard ve Neeskens Hollandali oldugu icin ve kendisi eski bir futbolcu ve eski bir arkadas oldugu icin hem Hollandacayi ana dili gibi konustugundan yardim istedi!

7- Bazilariniz diyor Pino neden daha once forvet oynamadi sanki her mac orada iyi oynayacak diye bir sey var, gecen maclarda sizler degilmiydiniz Pino Keitanin K si bile olamaz diye!

8-Hem programi sevmiyorsunuz hemde studyodaki diger seref yoksunu kisilerin dediklerine inaniyorsunuz(hepsinin derdi Mustafa ile dalga gecmek Turkcesi iyi olmadigi icin onu yerden yere vurmaya calisiyorlar halbuki hep iyi niyet var konusmalarinda), hemde bir anda Adnan Sezgin taraftarlari ortaya cikiyor bu nasil bir celiski?

9-Rijkaard bazi seyleri istemiyor diyor yada istedigi gibi degil diyordu(transfer, oyuncularla problemler) ama bunlari basina soylemek istemiyordu diyor neden cunku iyi niyetinden kendi aramizda halledelim diye!

10- Orta sahaya adam gibi adam alinmadi

Faruk bayarı öneren adamı kim kaale alır acaba?

Ona bakarsakta, A.Sezgin'in dediğine inanırsak; Çağlar da Rijkaardın en çok istediği adammış. Faruk-Çağlar birini alıcaz deseler Faruk seçilir sırf tekniğinden dolayı...

Bu durumda da herkesin futbolu ondan iyimi bileceksiniz, susun dediği Rijkaardın kötü diye dalga geçtiğin Mustafa Kocadağdan da kötü olduğu ortaya çıkar. Şahsi söylemedim, sakın yanlış anlama.

Faruk Bayar cok yonlu bir futbolcu, sol bek, sol orta saha, defansif orta saha hemde teknik bir futbolcu Rijkaardin istedigi gibi bir adam

Yani ben Mustafa yi cok iyi anliyorum, ben ALmanya da yasiyorum, ve bazen Türkiyede uzun bisey anlatirsam, ve cok kisi olunca, birden aklim karisioyr, ve gülmeye basliyor lar, yani ana dili gibi konusamadi iciin, ön yargilamayin adami.

Cünkü bana görede cok dogru tespit ler var, bu takim iki gün icinde nasil 180 derece degise bildi ?

Macta Rijkaardin el imzasi vardi, inanmayanlar, ilk geldigi zaman maclara bi baksin. Nasil oldu da, simdi birden adam gibi oynamya calisti lar, Karaptyiv macinda, neden tek Kewell ve Baros adam gibi oynyuordu, ve öbürleri, ot gibi oynuyordu ? neden tek Hirs su iki adam daydi, neden gol atarken su ikisi sevniyordu ?

Dedigim gibi, bir gün degil, iki gün degil, ama bir gün bunlarin hepsini birisin kitapinda, yada baska bi yerde okuyacaz. Kewell filan bi kitap mutlakka cikarir ve bu dönemi anlattir

Faruk Bayar iyi ki alinmamis. O alinsa mazallah Ibrahim Dagasan falan da alinirdi.

Bu mustafa yücedağ'ın söyledikleri bence de doğru olsada, iyiki bu takımdan gönderilmiş. Yoksa ilerde küçük adnan'dan daha nefret edilen birisi olabilirdi takım içinde. Çingene ruhlu bu adam. Çıkıp bir kere ntv'de konuştun işte, yeter artık, saçma programlara çıkıpta gösteri yapma. Çok iş istiyorsan al diplomanı kariyer.net'e koy.

ben kanaltürkteki programı izledim dün. bu adam tam bir şarlatan. kime hizmet ediyor bilmem ama bu adam bir kukla onu oynatan birileri var gibime geldi. ya kendi reklamını yapıyor yada birileri ezberletmiş buna bazı şeyleri

Pek samimi gelmedi akşamki konuşmaları bana

Rijkaard tercümandan transfer önerisi alırmı hemde liste olarak :)

Adam kendisi daha önce liste vermiş hiçbirisi alınmamış Mustafanın verdiği listedeki adamlarmı alınıcak

Kulubün içinde birşeyler döndüğü belli ancak Mustafa Yücedağda Adnan Sezginde birbirlerine öfkeli ikiside yalan söylüyor olabilir

Ayrıca Nasıl oluyorda Diarrayı bonservissiz takıma katmaya ikna edebiliyor bu Mustafa Yücedağ :)

Rijkaard gitmeden basın açıklaması yapacak diyorlardı. Olanları birinci ağızdan duyarsak sorun kalmaz. Ama Rijkaard'ın demeç vermesi benim mantığıma sığmıyor.

1-2 dakika bakmistim, o an Serveti dolandiricilardan nasil kurtardigini anlatiyordu. :D

he ya önce dedi diarraya 10 milyon istediler sonra menejerlerle konuştum bonservissiz gelecek
Pek samimi gelmedi akşamki konuşmaları bana

Rijkaard tercümandan transfer önerisi alırmı hemde liste olarak :)

Adam kendisi daha önce liste vermiş hiçbirisi alınmamış Mustafanın verdiği listedeki adamlarmı alınıcak

Kulubün içinde birşeyler döndüğü belli ancak Mustafa Yücedağda Adnan Sezginde birbirlerine öfkeli ikiside yalan söylüyor olabilir

Ayrıca Nasıl oluyorda Diarrayı bonservissiz takıma katmaya ikna edebiliyor bu Mustafa Yücedağ :)

Bu konuşmalarada gerek yok Ankaragücü ve fener maçlarını peşpeşe izlerseniz kim olduklarını çok rahat görebilirsiniz.

Yani ben Mustafa yi cok iyi anliyorum, ben ALmanya da yasiyorum, ve bazen Türkiyede uzun bisey anlatirsam, ve cok kisi olunca, birden aklim karisioyr, ve gülmeye basliyor lar, yani ana dili gibi konusamadi iciin, ön yargilamayin adami.

Cünkü bana görede cok dogru tespit ler var, bu takim iki gün icinde nasil 180 derece degise bildi ?Macta Rijkaardin el imzasi vardi, inanmayanlar, ilk geldigi zaman maclara bi baksin. Nasil oldu da, simdi birden adam gibi oynamya calisti lar, Karaptyiv macinda, neden tek Kewell ve Baros adam gibi oynyuordu, ve öbürleri, ot gibi oynuyordu ? neden tek Hirs su iki adam daydi, neden gol atarken su ikisi sevniyordu ?

Dedigim gibi, bir gün degil, iki gün degil, ama bir gün bunlarin hepsini birisin kitapinda, yada baska bi yerde okuyacaz. Kewell filan bi kitap mutlakka cikarir ve bu dönemi anlattir

kardeşim basit Bülent Uygun geldi eskişehirspor 2 haftadır kazanıyor veya hikmet karaman ve manisaya bak onlarda mı sabote ediyorlardı. ayrıca futbol sistemi faklıydı. sarp ilerde oynamıyordu. kanatlar iyi kapatılmıştı. emre belezoğlunun üzerine baskı yapılıyordu. top çıkarmasın diye. ayrıca hiçbiri olmasa dahi derbileri diğer maçlarla karşılaştırmamak lazım her takım daha iyi motive olur. hatırla fenerin önceki senelaerde bize karşı nasıl oynadığını bizden önce ve sonra nasıl oynadığını. bu oyuncular sabote ettiler manasına gelmez

Adam Hollanda´da dogmus buyumus, Baris cok mu guzel Turkce konusuyor?

O laftan bunu mu anladın?

Adam birader diyor adnan sezgine veya adnan sezgin bir laf etti diye sarhoştun diyor adnan sezgin 3-5 laf daha etse Galatasarayı bitirecek her lafı tak tak söyleyecek.Ne kadar söylenmemesi gereken varsa söyleyecek..Yakında sevdiğiniz oyunculara şu kızla geziyordu bunla kavga etti diye onları da anlatırsa o zaman yorumun ne olur acaba

Böyle adamlara iş verirsen olacağı budur..

O laftan bunu mu anladın?

Adam birader diyor adnan sezgine veya adnan sezgin bir laf etti diye sarhoştun diyor adnan sezgin 3-5 laf daha etse Galatasarayı bitirecek her lafı tak tak söyleyecek.Ne kadar söylenmemesi gereken varsa söyleyecek..Yakında sevdiğiniz oyunculara şu kızla geziyordu bunla kavga etti diye onları da anlatırsa o zaman yorumun ne olur acaba

Böyle adamlara iş verirsen olacağı budur..

is veren adnan sezginmis duydunmu?

kardeşim basit Bülent Uygun geldi eskişehirspor 2 haftadır kazanıyor veya hikmet karaman ve manisaya bak onlarda mı sabote ediyorlardı. ayrıca futbol sistemi faklıydı. sarp ilerde oynamıyordu. kanatlar iyi kapatılmıştı. emre belezoğlunun üzerine baskı yapılıyordu. top çıkarmasın diye. ayrıca hiçbiri olmasa dahi derbileri diğer maçlarla karşılaştırmamak lazım her takım daha iyi motive olur. hatırla fenerin önceki senelaerde bize karşı nasıl oynadığını bizden önce ve sonra nasıl oynadığını. bu oyuncular sabote ettiler manasına gelmez

gecelim

ankaragucu macinda biz 100 ankaragucu 115 km kosmus

fenere macinin istatistiklerini de siz bulun

Bu adam sinirlenince kendini kaybediyo bütün bildiklerini anlatıyo.

Üst Alt