Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti"

Cevap: Mustafa Yücedağ Ntvspor'da

Ulan o kadar şeyaptık ama adamın ahını almışız Allah affetsin ne diyelim çıkıp anlatıyor gerçekleri bir bir, helal olsun sana Mustafa Yücedağ.

Servet denen haini derhal göndersinler takimdan, Galatasaray formasini böyle kisiler tasimamali :mad:

Babasının öldüğü gün hocaya gidip bana hesap vereceksin diye racon kesmiş Servet efendi. Bak ulan mahoya bak.

Rijkaard'ın ne kadar babacan ve sevecen bir adam olduğunu anlatıyor.Yediniz bitirdiniz karakter yoksunları kına yakın.

yazacak laf hakaret bulamiyorummmmmmmmmmm

ben boyle adi boyle serefsiz boyle hain insanlar gormedim

Helal olsun Mustafa Yücedağ'a. Çok cesur adammış gerçekten. Adnan Polat el atsın bu işe artık.

Ayrıca o hainlere de yazıklar olsun.

Ağlayasım geldi ya . Rijkaard ' a bu oyuncuları kadro dışı bırak demiş . Rijkaard kabul etmedi onları kazanmalıyız dedi ' diyo . Futbolcu hocaya yaklaşmadı diyo . Allah cezanızı versin vallahi çok kötü oldum ah Rijkaardım

Ulan hainler. Sizi kadroda tutan Adnan Polat´a da yaziklar olsun. Hepiniz hainsiniz ulan. Rijkaard gibi adami harcadiniz lan. Nasil da seviyormus bizi. Neler neler diyecegim de, ceza almak istemiyorum. Degmez.

her ne kadar bundan sonra çok iyi oynayacağını bilsem de

yaptığı şerefsizlikten dolayı

gönderilmelidir

Galatasaraylılık başka bişeydir

Servet bunu anlayamamış...

Üst Alt