Mutlu Noeller! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mutlu Noeller!

Hangi Insanlik kutluyormus Noeli?Nezaman Dini motiflerden arindirilmis?

Yillardir bazi cahiller amerikan filmlerinin etkisiyle bilerek yada bilmiyerek bu Millete yilbasi diye kutlamasi diye Hristiyanlarin Noelini kutlattilar.Simdi bir adim Ileri gidip tamam yilbasi kutlamasi deil ama tüm insanlik kutluyor Bizde kutlayiverelim canim boyutunami geldi?

Eger Noel icin bir baslik aciyorsaniz Adam gibi Hristiyan Renktaslarimizin ve Sporcularimizin Noelini kutlariz densin hepimiz katilalim.

yıllardır amerikan filmlerinin etkisiyle kutlarım

yazını okuyunca nasıl bir komplonun içinde olduğumu anladım renkdaş

ve noel agacını yaktım şu anda ısınıyorum

yıllardır amerikan filmlerinin etkisiyle kutlarım

yazını okuyunca nasıl bir komplonun içinde olduğumu anladım renkdaş

ve noel agacını yaktım şu anda ısınıyorum

Almanyada tipler vardir bir alman aa hic Türke benzemiyorsunuz dedigi Zaman,hemen mutlu olup tesekkür ederler.Nedense senin cevapta o tipler aklima geldi birden.

türkiyede'de tipler var

kızlı-erkekli oturuyolar

içki içiyolar

sende o tiplere benziyosun

baksanıza işinize istiyen istediğini kutlasın

Ilk mesajimi iyi oku Cevremdeki Hristiyan arkadalarimin Noelini bende kutlarim.

Ama Milleti aptal yerine koyup yillarca,yilbasi diye Noel kutlattiklari bir gercek,haa sen diyorsan ben yilbasi zannedip kutliyan aptallardan deilim Noelin anlamini bile bile hristiyan olmadigim halde kutluyordum ozaman saygi duyarim.

2013 lanetinden kurtulmaya cok ama cok az kaldi. Herkese saglik dolu, huzur dolu, bol kazancli bir yil dilerim.

1 aydir bas bas bagiriyorum bu sene Galatasaray'imizin sampiyonluk yilidir. Arsivlerde dursun ;)

»»tapatalk««

la koyu dincilik yapmanın anlamı yok :asd: bir müslüman olarak hristiyanların noel bayramını kutlarım tüm dünya alemine güzel bir yıl dilerim:)

Üst Alt