Muzur Riera - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muzur Riera

Cevap: Muzur Riera

Riera hakkında önceden ne yazdım hiç bilmiyorum.Sövmüşsem de sövmüşümdür ama solbek olarak mevcut solbekimizden,kanat oyuncusu olarak mevcut kanat oyuncularımızdan çok daha iyidir Riera.Bunu kabul etmeyen de gidip demli bir çay koysun.Riera>Balta,Riera>Çolak.

Balta'dan kötü sol bek Çolak'tan kötü sol açık süper ligde bile azdır zaten:b5: Riera oynadığında yine kötü ama ikisinden de iyi ona bişey demem zaten yüz kere iyi hatta.

Hee ondan loca aldı adam. Valla çok boş konuşuyosunuz.

yılda 6 trilyon alan adam loca alınca kulübe büyük katkı yapmış oluyo öyle mi ? :D sen Galatasaray ı mı riera yı mı tuttuğuna karar ver ondan sonra gel burda dolu konuş. rierayı savunan taraftar tip :D :D numuneliksin senin yazdıklarını millete gösterip ibret aldırmak lazım :coffee:

Ben anlamadım Riera bizim yöneticilerin başına silah dayayıp 3 milyon mu istemiş?

Ya da 3 milyon vereceğiz sana senelik diyince asla olmaz 1 den fazla alamam mı demeliymiş?

Adama vemişler o da alıyor ne yapsın :D Panik transferi yönetimin hatası. Adam iyi niyetli oynuyor veya oynayamıyor. Sorun yaratmıyor en azından.

Balta'dan kötü sol bek Çolak'tan kötü sol açık süper ligde bile azdır zaten:b5: Riera oynadığında yine kötü ama ikisinden de iyi ona bişey demem zaten yüz kere iyi hatta.

ligde emreden kötü sol açık az mı ? :eek:mg::yikes: iyi yazıcaktında yanlışlıkla kötü yazdın galiba :hang:

Ben anlamadım Riera bizim yöneticilerin başına silah dayayıp 3 milyon mu istemiş?

Ya da 3 milyon vereceğiz sana senelik diyince asla olmaz 1 den fazla alamam mı demeliymiş?

Adama vemişler o da alıyor ne yapsın :D Panik transferi yönetimin hatası. Adam iyi niyetli oynuyor veya oynayamıyor. Sorun yaratmıyor en azından.

doğru riera ya kimse zorla bu kontratı yaptırmadı bizim karşı çıktığımız rieranın iyi performans sergilediğini ve 6 trilyon kazanırken 100 bin euroluk loca alınca iyi adam olmasına

En azından sol açıkta Amrabat'tan daha çok verim verir buna eminim ben...

Ancak forumda Baros-Riera hayranlığının artması da entresan tabiii...

doğru riera ya kimse zorla bu kontratı yaptırmadı bizim karşı çıktığımız rieranın iyi performans sergilediğini ve 6 trilyon kazanırken 100 bin euroluk loca alınca iyi adam olmasına

100 bin euroya loca alması hoş bir davranış ama dediğin gibi onu iyi biri yapmaz tek başına.

Ama genel hal, tavırları hoşuma gidiyor benim. En azından dışarıdan gördüğümüz sorunsuz efendi bir tip. Ha dersen ki içten pazarlıklı o, sinsi parasını alıyor diye öyle. O da senin fikrin ama fazla sert bir fikir bence :)

bugün emre beleşcioğlu a.madrid in kadrosuna giremezken arda o takımda 10 numarayı giyiyo ve hamburgtan 20 milyon euroluk teklif varmış ardaya .sana başka bi denklem kuralım (emre beleşoğlu +caner erkin)< ardanın 10 da biri . hem karakter hem oyun olarak .neyse eziklerin maçı başlıyo fark yiyip dönerler inşallah

Yönetim imzalattı anlayışı nedir abi ya:lol: Ne kadar klişe bir laf.Bir adam 3 milyon € alıyorsa ne yapacak çıkıp huzuru mu bozacak anlamadım.Zaten oturduğun yerden sorumluluk almadan 3milyon alıyorsun.Kebap.Daha neyin derdindesiniz.Bu adam sanki çok vefalıymış gibi çok büyük iş başarmış gibi anlatıyorsunuz:eek:Emre Çolak,Engin Baytar,Semih falan napsın o zaman adamlar ne kadar maaş alıyor ve nasıl oynuyorlar

Ha Riera kötü oyuncu mu onu bilemem.Şu mevcut kadroda bek oynaması hata ama sol açıkta oynamasını isterim.O zaman iyi işler yapacak gibime geliyor:yenieek:

Kısaca saçma bir konu

Üst Alt