Nagatomo Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nagatomo Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç izlemişliğim yok,forumun yüzde doksanının da izlemişliği yoktur varsa da maksimum 2-3 maç.O yüzden peşin hükümlü yorumlar yapmak yanlış bana kalırsa.
Max 5 kez izlemişimdir ben de muhtemelen. Baya dümdüz bi herif. Çok iyi pas yapamıyor. İyi ortasına denk geldiğimi hatırlamıyorum. Ama oldukça çalışkan.

Linnes oynasın, para cepte kalsın bence. Ama kiralık alacaksak da çok ses çıkarmam. Boş bi adam değil. Bence yine de gereksiz.

Mancini, bizden Telles'i kiraladıktan sonra, sol bekte bunu oynatmış. Yani, Mancini'nin nazarında Nagatomo, Telles'ten daha iyi ve bizde Lato oynuyor. Bu hususlarını göz önüne aldığımızda çok olumsuz değil bence bu transfer.

bu yoklukta yapacak bir şey yok.Aysal ve dursun denen zatlar bu gunlerin mimarı.Ayrıca kötü adam interde 8 yıl kalamaz.Japon diye ben dahil herkes ön yargılı..İsmi duyulmamış brezilyalı yada arjantinli gelse hepimiz memnun olurduk galiba.

Son düzenleme:
H.O camiamıza

Nagatomo-1.jpg

Mancini, bizden Telles'i kiraladıktan sonra, sol bekte bunu oynatmış. Yani, Mancini'nin nazarında Nagatomo, Telles'ten daha iyi ve bizde Lato oynuyor. Bu hususlarını göz önüne aldığımızda çok olumsuz değil bence bu transfer.
Ilk 11 hafta 11 başlamış yedeğe çekilince gitmek istemiş dünya kupası muhabbetine söylenen bu

abv juve

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt