Nani Fenerbahçe'de! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nani Fenerbahçe'de!

maddi anlamda fener galatasaraydan üstündür.
senelerdir avrupa arenasına gidemiyoruz siz ise üst üste gittiğiniz o kadar gelirleri tek başınıza aldığınız halde bizden kötü durumdasınız.
hamzaoğlu'na bile bu direktif verildiği için ucuz adamlara bakıyor...
fenerin yaşadıklarını galatasay yaşasa beşiktaş gibi küçülmeye giderdi. kaldı ki engelsiz takımınızın bile paralarında sıkıntı oldu .
Siz maddi olarak bizden iyi değilsiniz kodomanlarınız var sadece (Ali Koc, Ferit Şahenk, murat ulker, nihat ozdemir) hani halkın takımıydınız biz kendi emeklerimizle kazandık o paraları asıl halkın takımı Galatasaray, şunu unutma biz 2002'den sonra 4 yıl şampiyonlar liginde yoktuk hâlâ dimdik ayaktayiz.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sene kim kime bastı gördün

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
q2MJZW.png

58noGj.png

Nani ile Sneijderi karsilastirmak Muslera ile drogbayi karsilastirmak gibi birsey. Forum sacmaliyor. Eger kanat ihtiyacin varsa Nani 10 numara ihtiyacin varsa sneijder.

Sneijder daha kariyerli futbolcudur orasi ayri ancak Nani Sneijderin bize verdigi katki kadar katki verebilir sikecilere oynayacaklari sisteme gore.

Portekiz'den Türkiye'ye gelip başarılı olan futbolcu yok gibi,Nani klas bir transfer iş de yapar. Lakin çete grubu gibi olurlar ise cıngar çıkar Fener Bahçe'de ki beter olsunlar. :D

avrupada zaten iki takım da şu kadrolarıyla hüsran yaşarlar.
bunda size katılıyorum .
gökhan konusunda da haklısın ama ikili eşleştirmede ben hala gökhanı sabriden daha verimli buluyorum ..ancak kaleci ve 10 numara konusunda da siz daha ağır basıyorsunuz

Muslera - Sneijder bizde olduğu sürece istediğinizi alın yine altımızda kalırsınız... Bu kadar net konuşuyorum...

Cok iyi oyuncu . Iyi transfer tutar tutmaz ayri konu . Fakat objektif olmak lazim bos yere kotulemeye gerek yok . Biz burda kotu dersek kotu oynamayacak o yuzden akilci yorum yapmak lazim aksi sadece hazimsizlik oluyor . Fenerbahce'nin en buyuk eksigi adam akilli kanat oyuncusuydu top class bir oyuncuyla bir kanatlarini doldurmus oldular .

Forum seviyesi yerlerde.
Ciddi bir tartışmaya girildiğinde illa seksüel kelimeler kullanıp laf sokmaya çalışıyor herkes.
Bu yüzden bu forumda fazla takılmayacağım artık.
Eğitim + Yaş + kültür seviyesi olarak forumda benim açımdan gereksiz çok insan var.
Kavgacı insan çok. Ben fenerliyim diyen biri çıksa sokakta onu amaçsızca dövecek insan topluluğu var. Bunun yansımasını mesajlarında görüyorum bazılarınızın.
Sanki fenerbahçeyi GALATASARAYI, din dil ırk vs.. ayırıyor. Ayırsa bile doğru değilde, sadece canı istediği için farklı takım tutan insanları, sırf gs li sırf fb li diye çoğul söylemlerde bulunup bu xxx takımlı değil mi hepsi salak söyleminde bulunuyoruz...
fener forumlarında da üyeliklerim var gs forumlarında da, hepsinde söylem aynı. fener forumlarında da benzeri galatasrayımız için söyleniyor...
Tüm kelimeler cümleler aynı, bir tek fener ve galatasaray ismi değişiyor.
İnsanlığımızı hatırlayalım artık...
Kedi, Kuş, Şikeci, Koyduk, Soktuk, Bastık...

diego snejiderin yanına yaklaşamaz,
volkan fabiano musleranın yanına yaklaşamaz mesela
ama caner ve gökhanda sabri ve tellesten daha iyi.
Ya her konuda objektif olun...
fener forumlarnda da diego snejiderden daha iyi deniyordu mesela :D
Çoğu insan ya cahil, yada kendi malına toz kondurmuyor...

Forum seviyesi yerlerde.
Ciddi bir tartışmaya girildiğinde illa seksüel kelimeler kullanıp laf sokmaya çalışıyor herkes.
Eğitim + Yaş + kültür seviyesi olarak forumda benim açımdan gereksiz çok insan var.
Kavgacı insan çok. Ben fenerliyim diyen biri çıksa sokakta onu amaçsızca dövecek insan topluluğu var. Bunun yansımasını mesajlarında görüyorum bazılarınızın.
Sanki fenerbahçeyi GALATASARAYI, din dil ırk vs.. ayırıyor. Ayırsa bile doğru değilde, sadece canı istediği için farklı takım tutan insanları, sırf gs li sırf fb li diye çoğul söylemlerde bulunup bu xxx takımlı değil mi hepsi salak söyleminde bulunuyoruz...
fener forumlarında da üyeliklerim var gs forumlarında da, hepsinde söylem aynı. fener forumlarında da benzeri galatasrayımız için söyleniyor...

Forum seviyesi yerlerde.

Antu veya 12 numara ile burayı karşılaştırmak saçma.En basitinden Galatasaray ismini doğru yazmak yasak gibi birşey veya yazınca "kedi" muamelesi yapıyorlar.Aynı zamanda über zeka seviyeli başlıklardan söz dahi etmiyorum.

Adamlar 2 senedir transfer yapmiyor
Burak-Selcuk gibi Hamit gibi 3,5 milyon alan yerlileri yok
Hirsizlara da carpilmiyolar ,yaparlar bu transferleri normal

Üst Alt