Nani Fenerbahçe'de! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nani Fenerbahçe'de!

b.k atmaya lüzum yok iyi transfer 1 sene önce bizim ağzımızın suyu akıyordu nani diye.. fakat fener bu kadar latin kökenli oyuncuyla ne yapacak onu merak ediyorum.. formda bir podolski takım için daha iyi bir transfer olur..

Yahu bize ne!

Bu bölüm sadece Galatasaray'ın transfer haberlerinin paylaşıldığı bölüm değil mi?

Gidin Türk futbol forumuna açın, çok merak eden illa yorum yapmadan duramayan varsa gitsin orada konuşsun.

Birde 1 gecede 21 sayfa doldurulmuş, bu da ayrı bir ironi...

Ne transfer merakıymış arkadaş, takım kurmuyoruz fenerle yarışıyoruz sanki. Tiksindim yahu...

Forum seviyesi yerlerde.
Ciddi bir tartışmaya girildiğinde illa seksüel kelimeler kullanıp laf sokmaya çalışıyor herkes.
Bu yüzden bu forumda fazla takılmayacağım artık.
Eğitim + Yaş + kültür seviyesi olarak forumda benim açımdan gereksiz çok insan var.
Kavgacı insan çok. Ben fenerliyim diyen biri çıksa sokakta onu amaçsızca dövecek insan topluluğu var. Bunun yansımasını mesajlarında görüyorum bazılarınızın.
Sanki fenerbahçeyi GALATASARAYI, din dil ırk vs.. ayırıyor. Ayırsa bile doğru değilde, sadece canı istediği için farklı takım tutan insanları, sırf gs li sırf fb li diye çoğul söylemlerde bulunup bu xxx takımlı değil mi hepsi salak söyleminde bulunuyoruz...
fener forumlarında da üyeliklerim var gs forumlarında da, hepsinde söylem aynı. fener forumlarında da benzeri galatasrayımız için söyleniyor...
Tüm kelimeler cümleler aynı, bir tek fener ve galatasaray ismi değişiyor.
İnsanlığımızı hatırlayalım artık...
Kedi, Kuş, Şikeci, Koyduk, Soktuk, Bastık...

diego snejiderin yanına yaklaşamaz,
volkan fabiano musleranın yanına yaklaşamaz mesela
ama caner ve gökhanda sabri ve tellesten daha iyi.
Ya her konuda objektif olun...
fener forumlarnda da diego snejiderden daha iyi deniyordu mesela :D
Çoğu insan ya cahil, yada kendi malına toz kondurmuyor...

sizin gibi birkaç insan var ama size kesinlikle kuş deyip saldırmışlardır .bu öngörüdeki fenerlilere de kedi deyip saldırıyorlar. fanatizm , şiddet , körü körüne bağlılık takım sevgisi sanılıyor .bu da eğitimle kültürle alakalı tabi. ..şurda tek kelime kötü laf etmediğim halde sırf fenerliyiz diye avatardan başladılar şahsıma saçma sapan hakaretlere kadar işi vardırdılar. esasında sokak holiganı dediğimiz bu takım tüm takımlarda var. fener , beşiktaş ve galatasarayda bu tip insanlar hiç de az değil.
gece yazışırken vatandaşın biri hiçbir sebep yokken " utanmıyor musun " vs cümlelerle saldırmaya başladı baktım kıvılcımı çıkardı kavga arıyor yazışmayı sonlandırmak en akıllıcası olur dedim çıktım. ama arkamdan kaçtı vs laflar etmişler. çocukluk ..
..yahu ne oluyor ?bir iki olgun arkadaş hoşgeldin dedi burdan kendilerine bir daha teşekkür ediyorum . içinizden kardeşi annesi babası arkadaşı farklı takımda olan bir sürü adam var.
aynı muameleleri hakaret ve küfürleri onlara ediyor musunuz ?
forumda birkaç adamın negatif havası sizi etkiliyorsa önce kendinizi sorgulayın .
fener maddi anlamda üstün demişim etmedik laf bırakmadılar. bu yalan değil ki. iş adamları dışardan destek veriyorsa bu suç mudur ? bunlar kasaya dahil edilmiyor mu ? taraftar stad gelirleri gibi bütçeye dahildir. adamlar armasına gönülden bağlı . sizin o kadar paralarınız olsaydı acaba destek verir miydiniz ? samimi söyleyin milyonları akıtır mıydınız ? bu suç oldu .kardeşim cimbomlu iş adamları yok mu onlar da versin . vermiyorlarsa düşünün neden deyin ..avrupada başarılar kazanan bir takımınız vardı üst üste kaç senedir şamp. arenasına gidiyorsunuz tersi olması gerekirken alt durumdaysanız demek ki birileri çalıp çırpıyor. komisyonculuk vs dolandırıcılar var. bunu twitterde =galatasaraydahırsızvar= tagları ile galatasaraylı taraftarlar çok eleştirdiler. şimdi bu halde olan kulube iş adamı da haliyle parasını kaptırmak istemiyor. siz de olsanız hırsızın cebine ineceğini bildiğiniz parayı vermezsiniz.

dediğim forumda kaliteli insanlar oldugu gibi ağzı bozuk kavgacı ergen ve agresif tipler de var. aynı durum antu 12 numarada da var .
mümkünse herkes kendi hitabı olan insana takılsın . eğer bu katmanı yakalayamazsam zaten giderim sıkıntı yok .
şu an bakıyorum herkes kendi forumunda diğerine saydırıp küfredip duruyor. hatta öyle oluyor ki adam kendi takımından oldugu halde sırf holiganizmine ayak uydurmadı diye onu da dışlıyor hakaret ediyor. ...
amacım tahrik değil. eğer art niyetli olsam avatara koyarım logonuzu sinsi sinsi yorumlar atar dururum.inanın anlayamazdınız. fakat dürüst ve objektif olmayı tercih ettim.
artık bırakın bu muhabbetleri.

Son düzenleme:
nani bitik beyler max 1 sene oynar veya oynamaz

krasiç ilk geldiğinde daha büyük transferdi

Olm Krasic fenere gelmeden önceki sene 5 maç oynamamıştı Juve'de geberik haldeydi tamamen. Nani bu sene formdaydı ama Portekiz dışına çıkınca düşebilir yine. Havasını bulursa ligin altını üstüne getirir ama bulamaz diye tahmin ediyorum. Çünkü Portekizli olduğu için apaçi ve iş disiplini çok iyi değil. Bi de çok tekme yer bu ligde orası kesin. Bu ligde Fernandao iş yapıyor Anelka yapamıyor yani öyle ligin dinamikleri çok farklı bizim. Bizimkiler Podolski'yi alarak iyi atış yaptılar bence zaten boğa gibi bi herif.

PS: Bi ara gelde Fifa'da koyam sana:ka21:

Son düzenleme:
Tamam iyi transfer ama bunların beyinleri niye böyle ? 4.yıldız hedefleri vardı sezon sonu ağlaya ağlaya istifa istediler, aziz gene 2 transferle bu kücücük beyinleri yıkadı. :)

Zaten senelerdir böyle, köpeği olmuşlar azizin. Isterse ronaldoyu getirsin yasadıgınız rezilliklerin haddi hesabı yok.

Allaha sükürler olsun kimsenin kıcını yalamadık, bi düzen avrupa standartı vardı hep bizde, kötü bi sezon gecirdik mi sorgulanırdı. Çok sükür Galatasaraylıyım.

(~Tapatalk )

Kim ne derse desin, 28 yaşında Nani'yi transfer etmek büyük başarı. Tıpkı zamanında Sneijder'i transfer ettiğimiz gibi. Krasic benzetmesine de katılmıyorum.
1. Krasic asla Nani seviyesinde bir oyuncu değildi ve hiç olmadı. Ayrıca Krasic, Fenerbahçe'ye gelirken bitik bir durumdaydı. Nani tam tersi. İyi bir sezon geçirdi ve formda.
2. Seneye Euro 2016 var. Sırf bu yüzden bile yan gelip yatacağını zannetmiyorum.

La yillardir bu foruma 1-2 trolugune evden kacan muhabbet kusu misali fenerliler duserdi iki gorusme yaptilar diye her yerden cikiyorlar.

Sikeci seyler sizi. Uzerinizdeki bu leke ile utanip basinizdaki adami temizlemeden insan icerisine cikip ben fenerliyim demeniz enteresan. Karakteriniz mi bozuk anlamiyorum.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ne sneijderi beyler kafanız mı iyi

sneijder bi dönem dünyanın en iyi futbolcusu seçilmiş adam

xaviler ronaldolar messilerle kapışmış

bu seviyelerin adamı

nani asla bu seviyelerin 3 gömlek altı bi oyuncu bile olamadı

geçen kış şamp ligi performansı hariç kariyerinde yükselişi olmamış bi isim

bu sene bişeyler yaptı da fbden ikramiyeyi kazandı yapamasaydı sportingde de oynayamazdı

sneijder transferiyle kıyaslanamaz

queresma transferiyle belki kıyaslanır ama o da zor q7 bunu tob diye oynar

ne sneijderi beyler kafanız mı iyi

sneijder bi dönem dünyanın en iyi futbolcusu seçilmiş adam

xaviler ronaldolar messilerle kapışmış

bu seviyelerin adamı

nani asla bu seviyelerin 3 gömlek altı bi oyuncu bile olamadı

geçen kış şamp ligi performansı hariç kariyerinde yükselişi olmamış bi isim

bu sene bişeyler yaptı da fbden ikramiyeyi kazandı yapamasaydı sportingde de oynayamazdı

sneijder transferiyle kıyaslanamaz

queresma transferiyle belki kıyaslanır ama o da zor q7 bunu tob diye oynar
j5Zlqn.gif

Üst Alt