Narcos - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir yerde bir yorum vardi
Ucagi patlattigi halde yine de gizliden bi hayranlik duydum diye.

Yanliz benim bildigim bu adamkn sigara dahi icmeyen biri oldugu idi

te doy un hostia

20 yili 10 bölümde bitirdiler. Çok yanlis oldu bence. Simdiye kadar olanlar en az 3 sezona yeterdi. Pablo Escobari daha iyi tanimak isterdim bu zamanda. Bolum 10 = 1992 ve 1993'da Pablo ölüyor. En fazla 1 sezonluk hikaye kaldi. Veya cali carteli anlatacaklar

Diziye 1987'den başladılar yanlış hatırlamıyorsam. Yoksa 1979 muydu? Neyse.. Hemen 1989'a geçtiler. Sonra da 1992-1993'e bağladılar. Aslında iyi de oldu bir yandan. Hiç uzatmadılar. Çok sürükleyici, akıcı ve tadı damağımızda kalmasını istedikleri bir yapım olarak planladılar bence ve öyle de olacak gibi duruyor.

Pablito öldüğünde dizi biter bence. Tüm dizi adamın etrafında dönüyor sonuçta. Ama Murphy'nin Cali Kartel'i ile ilgili olaylarını da anlatacak olabilirler. Anlatıcı Murphy sonuçta.

Bence Pablito 8. Bölümde falan ölür. Son 2 bölümde Pablito'nun ölümü sonrası olaylar be Cali karteli anlatılır ve 2. Sezon sonunda dizi biter ve tadı damağımızda kalır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Meraklı olanlar için YouTube'da "Sins of my father" diye belgesel var Pablonun gerçek oğlu Galan, Bonilla ve Cesar Gaviria'nin oğullarla görüşüp babası adına özür diyor, onlarla sohbet ediyor.

Belgeselin bazi kısımlarda spoiler var ama ona rağmen izlenilir.

Fena sahneydi.

CROMOYWWwAAgNRK.jpg:large

Üst Alt