Narcos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Merak ettim.

Başlayım izlemeye, bakalım bahsedildiği kadar iyimiymiş.

"İlk bölümü izleyeyim bakalım nasılmış" diye başladım. 5. bölümü bitirdim öyle kalktım TV başından, o da işim vardı diye.

İşim olmasa sezonu bitirecektim :D

Müthiş bir sürükleyicilik ve kurgu var dizide. Zaten kapılıp gideceksin rüzgarına :)

diziyi bitirmiş bulundum ben de.
en çok hoşuma giden tarafları olaylar arasında gerçek görüntülerden de alıntı yapılması ve konuşma dilinin tamamen ingilizce değil de kendi dillerinde olması

JBoVbWb.jpg

maxresdefault.jpg

"İlk bölümü izleyeyim bakalım nasılmış" diye başladım. 5. bölümü bitirdim öyle kalktım TV başından, o da işim vardı diye.

İşim olmasa sezonu bitirecektim :D

Müthiş bir sürükleyicilik ve kurgu var dizide. Zaten kapılıp gideceksin rüzgarına :)

O kadar diyorsun:)

Person of interest'i izliyorum şu an bölüm bitene kadar bunun da indirmesi tamamlanır diye düşünüyorum ondan sonra hemen bakarım.

Verdict : fena degil
Abartmaya gerek yok
Escobar fazla ciddi. Tanidigimdan degil de mizac itibariynen babacan bi herife benzio. Sabanimsi bi tipi de var boyle siritan miritan. Dizideki escobar hic oyle bi herif degil nemrut depresif bi zat. Guya escobara halk bayiliomus hatta az daha millletvekili yapacaklarmis. Dizideki silik herife kimse oy vermez

Muprhy: karakter ul totalmentr krap

Pena: en iyi karakter, easily
Gustavo: runner up best karakter
Luis guzman aka gacha, gaviria, carillo: iyi fakat escobar-murphy wankfestten firsat bulamamis karakterler

Escobari boardwalk empireda al capone gibi minor tutup kartel musabaklari/coke trade eksenli bi dizi daha makul olurdu. Hikayenin kendisi ilginc olsa da ana karakterlerin bence vasat olmasi vede cok fazla hikayeyi birden zorlamalari negatif. Pozitifler -produksiyonun tum diger ogeleri. Hakkaten iyi yapilmis bi dizi

Üst Alt