Nasıl Bir Olay Sonucu Fatih Terim İstifa Edebilir ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasıl Bir Olay Sonucu Fatih Terim İstifa Edebilir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekstra bir olaya gerek yok. Bu tip kötü sonuçlar 2-3 hafta daha devam ederse, tribünde homurdanmalar, istifa sloganlarına dönüşür. O saatten sonra zaten Terim kendisi gider. İstifa diye bağırılmasını kaldırabileceğini zannetmiyorum.

Ya birkaç hafta içinde toparlanacağız, ya da Terim dönemi sona erecektir bence. Çünkü gerçekten artık hocanın tercihleri can sıkmaya başladı.

Ömer ne abi? Ömer Bayram niye girer oyuna? Aha yaktı başımızı yine.

Babel nedir? Ne işe yarar?

Arda ile neden sözleşme imzalandı? Arda'nın sahada ne katkısı olabilir Galatasaray'a?

Sıkıldım artık.

Etmez basinda taraftarda bu kadar yalakasi varken etmez neden etsin taraftarin aynasida bu forum Terimi Galatasaraydan buyuk goren kisi sayisi forumun yarisindan fazlasidir boyle konularda acmayin birazdan Terimspor fanboylari gelip lincederler

Burak başkan iyi hoş ama kovamaz malesef bu adamı. Belki yönetimimden birileri çıkıp isyan ederse ortak karar olır ama o da zor, rezan epözdemir falan terimin avukatı. Zor yani çekeceğiz ve istifa etsin diye dua edeceğiz.

Ayrılmanın vakti geldi de geçiyor bile. Bu sezona Fatih hoca ile başlamama şansımız vardı kullanamadık. İstifa edeceğini düşünmüyorum. Statta yuğlanmaya başlarsa başkan yolları ayırır gibi.

Ben hocanin sene sonunda birakacagini dusunuyorum. Genclestirme hamlesi kesinlikle dogru. Ancak taraftarin sabri yok. Daha 5. haftadan isliklamalar basladi. Taraftar genclestirme falan anlamaz. Yarin oburgun evimizde fenere bjkye yenildik mi cicaldau halil ve morutani da isliklamaya baslarlar.

Bu adam istifa falan etmez. Yönetimde bu adamı kovmaz. Tek bir senaryoda gönderilir o da taraftar istifaya davet ederse. O senaryo gerçekleşirse bile kendi istifa etmez kovulup tazminatı almayı bekler.

Öyle bir ihtimali aklınızdan silin!Fatih Terim demek Galatasaray demektir.Bu takımı ne idüğü belirsiz çapsız hocalara bırakmayacağız.Seninle ölümüneeee

Bu sezon kolay kolay istifa etmez.
Başkan ısrarla 3 yillik yapılanma diyor bu ilk yılı ve transferler genç.
Canaydın da ilk sezonda başarısızlıga rağmen sonuna kadar devam demişti.
2.sezon devre arası transferleri sonrasında liderden 14 puan fark yiyince istifa & kovulma benzeri bir durumla gitti.
Kredisi çok fazla yani.
3 mac arka arkaya yenilsin liderle 10 küsur puan fark oluşsun da istifa etsin beklentisi olmasın sakın.
Sağlık şartları nedeniyle bırakırsa bırakır bu sezon başka ihtimal yok.
Çok rahat takılıyor zaten bu derece tepki varken kelle derdinde olan bir hoca 6.defa üst üste Babel i oyuna alır mı?
Maaşı ve işi dünyada en garanti teknik adam şu anda.
Guardiola, tuchel ve ganyanci da dahil

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt