Nasıl Şampiyon Oluruz - Puan Hesaplama - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasıl Şampiyon Oluruz - Puan Hesaplama

Cevap: Nasıl Şampiyon Oluruz - Puan Hesaplama

Konsantrasyonumuz üst düzeyde olduğu taktirde tüm maçların favorisi biziz. Bakıyorum Ordu karşısında bile bir varlık gösteremeyen Trabzon, evinde Samsun' a yenilen bir beşiktaş, çoğu anadolu takımına puan kaybetmiş fener, Galatasaray' ın karşısında rakip olamaz. Hele de Arena' da. Görev belli. İlk maçı alırsak herkes moral olarak çöker. Hele ilk maç fener ile olursa ve onları yenersek şampiyonluk gelir. Haydi hayırlısı...

Açık ara en iyi futbolu oynayan takımız. Açık ara, hiç tartışmasız. En iyisi biziz. Favoriyiz. En büyük favoriyiz. En güçlüsü biziz, en çok inanan biziz. İşi bitiricez, hepsini mahvedicez

Fenerbahçe maçlarında Selçuk,Baroni,Emre bunlara top geldiği anda baskıyı dayarsak şampiyonluk bizim.

içerideki maçları kazanır dışarıdakilerde berabere kalırız yenilgisiz tamamlarız süper finali tabi melo kadroda olursa

Her şey ayarlanmış arkadaşlar.. Ben bu ligin temiz olduğuna asla inanmıyorum. Biletixin verdiği bjk fiktüründe boşluklar doldurulduğunda şöyle bir sonuç çıkıyordu ortaya:

1.hafta: BJK - Fener

GS - TS (veya TS - GS)

2.hafta: TS - BJK

Fener - GS (veya GS - FB)

3.hafta: BJK - GS

Fener - TS (veya TS - Fener)

4.hafta: GS - BJK

TS - Fener (veya Fener - TS)

5.hafta: Fener - BJK

TS - GS (veya GS - TS)

6.hafta: BJK - TS

GS - FB (veya FB - GS)

Sözde çekilen kura nasıl:

1. hafta

Fenerbahçe - Trabzonspor

Beşiktaş - Galatasaray

2. hafta

Trabzonspor - Beşiktaş

Galatasaray - Fenerbahçe

3. Hafta

Trabzonspor -Galatasaray

Fenerbahçe - Beşiktaş

4. Hafta

Galatasaray - Trabzonspor

Beşiktaş - Fenerbahçe

5. Hafta

Galatasaray - Beşiktaş

Trabzonspor - Fenerbahçe

6. Hafta

Fenerbahçe - Galatasaray

Beşiktaş - Trabzonspor

İlk fikstürde FB ile GS 'nin yerleri yerlerini değiştir al sana yeni fikstür. FB GS maçının son haftaya gelebilme ihtimali 6 da 1 ise ve dün biletix in fikstüründe de bugünkü fikstürde de son haftaya FB GS maçı geldiyse kimse bana fikstür çektik demesin. Fikstür zaten çekilmişti!!

Ayrıca fiktürün çok iyi olduğunu düşünenlere de katılmıyorum. Trabzon seyirci baskısı ile içeride çok puan kaybeden bir ekip, ve eğer seyircili oynasa idik işimizin daha rahat olduğunu söyleyebilirdim(ilk maç gibi)Ben asla inanmıyorum ki son haftalara girilirken biz şampiyonluğumuzu ilan edelim. bu kadar alavede dalavere çeviren o. çocukları haftalar öncesinden şampiyonluğumuzu ilan etmemize izin vermezler. ligtv'ye yazık dimi!! Son haftaya da bizi FB deplasmanına götürmeleri bizi linç etmekten başka bir şey değil.. ama eminim ki böyle kurdukları pis düzen başlarına geçecek... hedeflerine ulaşamayacaklar..

Her şey ayarlanmış arkadaşlar.. Ben bu ligin temiz olduğuna asla inanmıyorum. Biletixin verdiği bjk fiktüründe boşluklar doldurulduğunda şöyle bir sonuç çıkıyordu ortaya:

1.hafta: BJK - Fener

GS - TS (veya TS - GS)

2.hafta: TS - BJK

Fener - GS (veya GS - FB)

3.hafta: BJK - GS

Fener - TS (veya TS - Fener)

4.hafta: GS - BJK

TS - Fener (veya Fener - TS)

5.hafta: Fener - BJK

TS - GS (veya GS - TS)

6.hafta: BJK - TS

GS - FB (veya FB - GS)

Sözde çekilen kura nasıl:

1. hafta

Fenerbahçe - Trabzonspor

Beşiktaş - Galatasaray

2. hafta

Trabzonspor - Beşiktaş

Galatasaray - Fenerbahçe

3. Hafta

Trabzonspor -Galatasaray

Fenerbahçe - Beşiktaş

4. Hafta

Galatasaray - Trabzonspor

Beşiktaş - Fenerbahçe

5. Hafta

Galatasaray - Beşiktaş

Trabzonspor - Fenerbahçe

6. Hafta

Fenerbahçe - Galatasaray

Beşiktaş - Trabzonspor

İlk fikstürde FB ile GS 'nin yerleri yerlerini değiştir al sana yeni fikstür. FB GS maçının son haftaya gelebilme ihtimali 6 da 1 ise ve dün biletix in fikstüründe de bugünkü fikstürde de son haftaya FB GS maçı geldiyse kimse bana fikstür çektik demesin. Fikstür zaten çekilmişti!!

Ayrıca fiktürün çok iyi olduğunu düşünenlere de katılmıyorum. Trabzon seyirci baskısı ile içeride çok puan kaybeden bir ekip, ve eğer seyircili oynasa idik işimizin daha rahat olduğunu söyleyebilirdim(ilk maç gibi)Ben asla inanmıyorum ki son haftalara girilirken biz şampiyonluğumuzu ilan edelim. bu kadar alavede dalavere çeviren o. çocukları haftalar öncesinden şampiyonluğumuzu ilan etmemize izin vermezler. ligtv'ye yazık dimi!! Son haftaya da bizi FB deplasmanına götürmeleri bizi linç etmekten başka bir şey değil.. ama eminim ki böyle kurdukları pis düzen başlarına geçecek... hedeflerine ulaşamayacaklar..

dünkü biletix olayı patlamasa belkide bu şekilde olacaktı kim ne yaparsa yapsın son haftaya bırakmamalıyız.

14 puanla kimsenin maçına bakmadan garantiliyoruz, ama bence 8 puan bile (1i fener maçı olmak üzere 2 galibiyet 2 beraberlik) bizi şampiyon yapar

Üst Alt