Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'ta


Galatasaray Medical Park Bayan Voleybol Takımı, geçtiğimiz sezon Azerbaycan'ın Rabita Bakü takımının smaçörü Natalia Hanikoğlu ile bir yıllık sözleşme imzaladı.Rus asıllı Türkiye vatandaşı olan Natalia Hanikoğlu, kariyerine Rusya'da başladı. CSKA Moskova takımında profesyonel olan Hanikoğlu, Rusya'da Odinsova, İtalya'da Ancona'da oynadıktan sonra Türkiye'de Kocaelispor'a transfer oldu. Bu süreçte Türkiye vatandaşlığına da geçen Natalia Hanikoğlu daha sonra Eczacıbaşı'nda forma giydi. Eczacıbaşı'ndan sonra Dinamo Moskova ve Beşiktaş'ta oynayan Hanikoğlu voleybola bir sene ara verdikten sonra Eczacıbaşı Zentiva ile kariyerine devam etti. Natalia Hanikoğlu son olarak geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi'nde final oynayan Azerbaycan'ın Rabita Bakü takımındaydı.1975 doğumlu ve 1.89 boyunda olan Natalia Hanikoğlu'nun smaç yüksekliği 3.08, blok yüksekliği ise 3.02 metre yüksekliğinde.Natalia Hanikoğlu'na Galatasaray forması ile başarılar dileriz.B_7a1a2b8cbc27b4813a44c7eaac663472.jpg
 
Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'taMilli takımımızın değişmez ismiydi gençken. Bayağı yaşlıymış ama çok iyi bir voleybolcu. :)
 
Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'taBU geçmiş zamanda eczabasında oynayıp türk olan natalia mı ?
 
Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'taamanın. resmi sitede haberi gördüm ve ağzım açık kaldı. vay anasını be. zamanında ne izlerdik biz bu Natalia'yı.
 
Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'taAnaaa Natalia!2003'teki Avrupa Şampiyonası'nda bile Ankara'dayken izliyordum.Demek hala oynuyormuş da bize bile gelmiş.Hoşgelmiş:)
 
Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'taEczacıbaşı'ndayken estirirdi ama işi bitti artık bence. Ama yine de tecrübesiyle takıma katkısı büyük olacaktır.
 
Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'taHayırlı olsun. Umarım faydalı olur. Kalitesi tartışılmaz. Yeni pasörümüzle iyi işler çıkaracağını düşünüyorum.
 
Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'tavay be. voleybolu sırf bu abla için izlerdim. aşıktım valla. iyi olmuş gelmesi.
 
Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'taVay arkadaş! Benden sadece bir yaş küçük.Smaç yüksekliği 3.08, blok yüksekliği ise 3.02 metreymiş. Biz 10 cm yükselemiyoruz.:asd:
 
Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'taönceden bi Natalia bide Neslihan'ı tanırdım :D geçte olsa Natalia artık bizde :D
 
Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'taEskiden Natalia'ya aşık olan baya bir kişi varmışız. :D

2003'teki efsane kadronun Neslihan ile birlikte en önemli parçasıydı. Eski formundan çok uzak olsa da katkı vereceğini düşünüyorum.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt