Nazifoğlu: "Scout ekibini beğenmiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Scout ekibini beğenmiyorum"

Burada galiba paramiz yok o yuzden tam potansiyellerini saglayamiyoruz demek istiyor, videodan boyle oyle anladim. Butce yok o yuzden internetten, televizyondan oyuncu takip ediyorlar diyor. Maclara gitmesi daha iyi olur demek istiyor ama para olmayinca galiba ucak+hotel paralari bile veremiyorlar :red:

Korkuyorlar, herkesi suçluyorlar ama kurtulamayacaklar. Bittiniz siz olum, kökünüzü kazıyacağız. Gsyi gerçek gsliler yönetecek yeniden.

Tam kufredecektim ki olayin ozu farkliymis. Ama daha cok kufredilecek durum var. Ne demek butce saglamiyoruz??? Scoutlar takimin gelecegini olustururlar. Sacmalik.

Eren ve Serdar'ı beğenirsin sen.

Kasımpaşa ile dost ol Osmanlı ile arkadaş.
Yandaş ol indir parayı yavaş yavaş.

Komisyon transferi yapmaktan vazgeçerseniz belki bütçe sağlayabilirsiniz veya pilav günleri köfte kıyaklarından vazgeçerek de yapabilirsiniz. Ulan Donk'a verdiğiniz para ile 6 ay sonra bedava olacak adama verdiğiniz sözde para ile yani yıllarca ödenek sağlanabilir bu sisteme aymaz aymaz konuşmayın bari de ne kadar mal olduğunuzu tekrar tekrar hatırlatmayın.

Yerinde izlersen hiç adı sanı duyulmamış, kimsenin keşfetmediği yetenekleri bulabilirsin ama böyle de en azından Fransa 2. liginden Yunanistan'dan vs adamlar bulabilirsin. Hiç olmamasındansa Scout ekibinin oturduğu yerden çalışması çok daha iyi. En azından oyuncu pazarına hakim olursun, bir transfer yapacağın zaman ekipten her türlü rapor alabilirsin.

Üst Alt