Nazifoğlu: "Scout ekibini beğenmiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazifoğlu: "Scout ekibini beğenmiyorum"

Nafizi sevmeye başladım!.

Bu yönetimin sonunu ancak bu adamın yaptığı gereksiz açıklamar getirir.

Ne söylerse arkasındayım!

SARI-KIRMIZI!

bir insan konuşmayı hiç mi beceremez. iyi niyetli bir şey söylemeye çalışırken bile saçmalıyor. medya maymunu komisyoncu hırdavat.

tamamen saçma bir açıklama. ne demek para yok. haftalık 10bin uçak bileti 10bin de otel aylık 80bin lira para veremeyecek kadar düştü mü bu takım? herhangi bir futbolcunun maç başı ücreti kadar parayı veremeyecek kadar da düşmedik. bu sebeple paramız yok bahanesinin altına sığınmayın. komisyon falan alamıyoruz bu transferlerden de açık açık o zaman anlayalım

sabri beyinsizine milyon eurolar verecegine o parayi buraya aktarsan ne oyuncular bulunur.

ama iste komisyon zor olabilir.

Tam anlamıyla rezalet bir açıklama. Şimdi bu adamlar Koskoca Galatasarayı yönetiyorlar. Yazıklar olsun.

Şu net olarak anlaşıldı. Bu adamlar klübün parasını cebe atıyor. Hatta bunlara ses çıkarmayan liseliler başta olmak üzere tüm genel kurul üyeleri Bu klübü resmen sömürüyorlar. Yani alan razı veren razı hesabı..
Taraftar gelirsek ultraslan denen grupda mamalandığına göre koca klüp böyle tepkisiz kalıyor.

Bu nasil bi soylemdir insan kendini neden bu hale sokar ? Yuhh arkadas

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koskoca Galatasaray ayda 3-4 tane ucak bilet ve hotel masraflarini odeyemeyecek kadar parasiz mi?

Son zamanlarin top 5'ine girecek nitelikte bir aciklama olmus. Sen ne diye varsin o koltukta o zaman Nazif?

Bullshit

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu yil 23 milyon euro sadece oyuncularin kluplerine odedik. birde para yok diyorlar.
lan unal aysal muslera, melo sneijder ve drogbayi getirdiginde bukadar para odemedi

Üst Alt