NBA 2010-2011 Transfer Sezonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2010-2011 Transfer Sezonu

Cevap: NBA 2010-2011 Transfer Sezonu

Nowitzki Serbest Kalıyor

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kontratındaki oyuncu opsiyonunu kullanacağını resmen açıkladı. Takıma kontratındaki son seneye ait opsiyonu kullanacağına dair resmi bir bilgi gönderen Nowitzki'nin, takıma hem bir mektup faksladığı hem de Çarşamba ile beraber sona erecek opsiyon kullanma işlemlerinden önce Almanya'dan kopya niteliğinde bir mail yolladığı ifade edildi.

Mayıs'ın ortasından beri beklenen hamle, Nowitzki'den alınan bilgilerle böylece netleşirken, Alman yıldız Perşembe günü ile beraber serbest oyuncu piyasasındaki yerini alacak.

Konuyla ilgili gelişmeler bu yönde olurken, Mavericks'in 31 yaşındaki tecrübeli oyuncuyu yeniden kadrosuna dahil etmek için önemli çaba sarf edeceğine dikkat çekildi. / ERALP DEMİRKUL

TürkBasket

Pierce da Serbest!

NBA'de serbest oyuncu piyasasına eklenen son isim final oynayan Boston Celtics'in yıldız oyuncularından Paul Pierce oldu. ESPN'in haberine göre Pierce'ın menajeri Jeff Schwartz, yıldız oyuncunun kontratındaki son yıl opsiyonunu kullanmayıp serbest kalacağını açıkladı.

Gelecek sezon Boston Celtics'den 21.5 milyon dolar alması gereken Paul Pierce, takımıyla 4 yıllığına 90 milyon doların üzerinde bir sözleşme imzalayabilecek.

Böylece Paul Pierce de LeBron James, Dwyane Wade ve Dirk Nowitkzi gibi yıldızlarla birlikte serbest kalan oyuncular arasına katıldı.

TürkBasket

Pierce Serbest Allen Serbest Boston'da neler olacak acaba Kadro baya bi revizyona girecek sanırım.

Orlando Amare ve Arenasla ilgileniyormuş. Alabilirler mi görücez. Takımdan baya bir yolcu da var. Gortat, Bass, Pietrus vs.

Gecen sene baslamistim Nbaye isinmaya Bostonla.

Daha önceden bakanlar bana zevkli oldugunu anlatiyorlardi,bende bakim dedim.Ilk maclar zevkli gecmemisti ta ki Boston Celticsi görene kadar.

Ray Allen,Rondo,Wallace,Pierce,Garnett bu adamlar hemen sempatik geliyordu bana ve ondan sonra imkanim oldugu sürece,nerdeyse her maclarini izliyorum.

Ama Wallace birakti.Pierce ve Allen ayrilmak üzere.Tadi damagimda kalacak bu muhtesem takimin.:(

Ray ve Pierce'ı bırakmazlar bence. Ama keşke onları takımda tutmayıp, Rondo'nun etrafına genç oyuncuları monte etse Boston. Çünkü artık düşüş dönemine girecekler gibi görünüyor.

Knicks yönetimi ve Lebron arasinda 2.5 saatlik görusme yapilmis.

Lebron Knicks'e dogru...

Drew Gooden, 5 yıl 32 milyon $ karşılığında Milwaukee Bucks ile anlaştı..

Darko Milicic, 4 yıl 20 milyon $ karşılığında Minnesota Timberwolves'la anlaştı..

Rudy Gay, Memphis Grizzlies'ın 5 yıl 82 milyon $ lık teklifini kabul etti..

:eek:

Acaba Boston ne yapacak yahu ?Ray bırakacak, Paul gidecek ?

Takim Rondo uzerinde kurulur, iyi bir sutor alinir. PF-C'i idare etmeye çalisirlar çaylaklarla ve Garnettle.

Playofflara son bilet'i alirlar sonrasida 4-2 çikarlar ilk turdan.

Bu arada PP Bostonda kalmazsa 100% Clipperse gider (Dogup buyudugu sehir ve en iyi arkadasi B.Davis Clipperste oynuyor)

Üst Alt