NBA 2010-2011 Transfer Sezonu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2010-2011 Transfer Sezonu

Cevap: NBA 2010-2011 Transfer Sezonu

Wade ve Lebron Lakers'a gelsin.

10 sene üstüste şampiyonluklar yaşasınlar.

Ama akıl yok ki.

Para biter ama şampiyonluklar kalıcı.

Lakers'ın bu 2 hamleyi yapabilmesi için önce LeBron ve Wade'in takımlarıyla sözleşme yenilemeleri gerekir, ardından Lakers'ın takasa girmesi gerekir. Lakers şu anda Salary Cap'i fazlasıyla aşmış durumda çünkü. Diyelim ki, S&T için LeBron ve Wade sözleşme yenilediler Cavs ve Heat ile. Lakers takas için ne sunabilir bu klüplere? Gasol, Bynum, Artest, Odom? Bunlardan birisini yollayacaksan, kadrondan fazlasıyla feragat ediyorsun demektir. En az güçlendiğin ölçüde zayıflar kadron.

Bilmeden konuşuyorlar ya, sinirlerim bozuluyor.

Bu sene bir takım öyle bir kadro kursun ki,LA Lakers şampiyonluk yüzü göremesin..

Sıkı bir Phoenix Suns taraftarıyım fakat biz bir türlü bunu yapmayı başaramadık.Başaran olursa gönülden destekleyeceğim.

NJ bana çok antipatik gelir . Pekde potansiyelleri olduğunu düşünmüyorum açıkçası

Chicago'yla neredeyse aynı ölçüde iyi kadroları var şu anda. Hatta James için daha iyi tercih olur çünkü kısa forvete en çok ihtiyaç duyan takım Nets. Knicks'de Chandler ve Gallinari var. Bulls'da Deng ve James Johnson var. Nets'in kısa forveti, aslında 2 numara olan Terrence Williams ve çaylak Damion James.

Lakers'ın bu 2 hamleyi yapabilmesi için önce LeBron ve Wade'in takımlarıyla sözleşme yenilemeleri gerekir, ardından Lakers'ın takasa girmesi gerekir. Lakers şu anda Salary Cap'i fazlasıyla aşmış durumda çünkü. Diyelim ki, S&T için LeBron ve Wade sözleşme yenilediler Cavs ve Heat ile. Lakers takas için ne sunabilir bu klüplere? Gasol, Bynum, Artest, Odom? Bunlardan birisini yollayacaksan, kadrondan fazlasıyla feragat ediyorsun demektir. En az güçlendiğin ölçüde zayıflar kadron.

Bilmeden konuşuyorlar ya, sinirlerim bozuluyor.

Biliyorum tabi gelemeyeceklerini.

Lakers'ın bütçesi yetmez şu an.

Sınırı doldurmuş durumdalar.

Ancak takasla birilerini alabilirler.

Chicago'yla neredeyse aynı ölçüde iyi kadroları var şu anda. Hatta James için daha iyi tercih olur çünkü kısa forvete en çok ihtiyaç duyan takım Nets. Knicks'de Chandler ve Gallinari var. Bulls'da Deng ve James Johnson var. Nets'in kısa forveti, aslında 2 numara olan Terrence Williams ve çaylak Damion James.

Doğrudur. Ama New Jersey kendimi bildim bileli hiç bir zaman kazanan , iddialı bir takım olamadı. O karakteri oturtamadılar.

Belki 7-8 sene önceki kadroyu bunun dışında tutabiliriz .

Mesela Lakers'dan Kobe'ye çıkarsan bile takımdaki " kazanan " karakteri devam eder.

LeBron , Cavs gibi bir takımı buralara taşıdıktan sonra aynı profildeki bir takıma gitmek ister mi acaba ?

San Antonio'yu yorumlayacak var mı :D

Ginobili,Duncan,Parker hatrına destekliyorum.

Üst Alt