NBA 2016/17 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2016/17 Sezonu Maç Takip Başlığı

bostonun bayat olacagi dunden belliydi brooklyn macini zar zor kazandilar zaten...guzel bir miktar tuttu dwayne wade sag olsun.

ama washington'un hali nedir john wall beal bunlar ne halde abi takim kerhaneye donmus

Bu gece Davis 100 sayı atar herhalde.Adamı kim durduracak ki GSW'de.
Eğer OKC playoff yaparsa şu MVP ödülünü hiç düşünmeden West'e vermeleri lazım.Adam EL'de Top8 göremeyecek takımda oynuyor.Oladipo lesh çıktı.Geçen sene benche düşmesine şaşırmamalı.Uzunlarımız fena değil ama.Ersan'ı da beğeniyorum ben.Sam Presti de ne halt yapıyorsa artık FA'de Jarrett Jack,Goodwin,Gee var hala çekmedi şu adamları.Takımda kısa yok kısa.

Bu gece Davis 100 sayı atar herhalde.Adamı kim durduracak ki GSW'de.
Eğer OKC playoff yaparsa şu MVP ödülünü hiç düşünmeden West'e vermeleri lazım.Adam EL'de Top8 göremeyecek takımda oynuyor.Oladipo lesh çıktı.Geçen sene benche düşmesine şaşırmamalı.Uzunlarımız fena değil ama.Ersan'ı da beğeniyorum ben.Sam Presti de ne halt yapıyorsa artık FA'de Jarrett Jack,Goodwin,Gee var hala çekmedi şu adamları.Takımda kısa yok kısa.

Spurs'ün sezonu batıda ilk 2'de bitireceğini düşünürsek, eğer bir sakatlık olmazsa Kawhi Leonard'ın MVP olacağı aşikar bir durum.

[FONT=roboto_condensedregular]Greg Oden, kariyerine son verdi[/FONT].

313

[FONT=roboto_condensedregular]Kariyeri boyunca yaşadığı sakatlıklar nedeniyle istenen seviyeye bir türlü ulaşamayan 28 yaşındaki Oden, ABD basınına yaptığı açıklamada, öğrenim hayatına odaklanmak için basketbol kariyerini noktaladığını duyurdu.
[/FONT]

[FONT=roboto_condensedregular]NBA kariyerini hayal ettiği seviyeye taşıyamadığını aktaran Oden, öğrenim hayatını sürdüreceği kolejde Ohio State Buckeyes takımının oyuncuları için danışman olarak görev alacağını belirtti.

[/FONT]

[FONT=roboto_condensedregular]Oden, pivot pozisyonunda görev yaptığı 7 yıllık NBA kariyerinde, sakatlıkların etkisiyle 105 normal sezon maçında forma giyebildi. Oden, NBA'de Portland Trail Blazers ve Miami Heat formalarıyla 8 sayı, 6,2 ribaunt, 1,2 blok ortalamaları yakaladı. ABD'li basketbolcu, son olarak geçen sezon Çin'in Jiangsu Dragons takımında mücadele etti.[/FONT]

Okc'mi an itibariyle öpüyorlar. :(
Tek Westbrook ile zor gorunuyor bu sezon.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Okc 20 sayidan dönüp uzatmalarda aldi maci. Westbrook ne kadar sure tasiyabilecek bakalım takimi.

Bugun 51 sayi 13 ribaund 10 asist yapti hayvan herif. Umarim sakatlik yasamaz. Şu performansini surdururse bu sene cok konusuruz Westbrook'u.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt