NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız GSW efsane diyoruz da Oklahoma takımı bozmasa Westbrook-Harden-Durant-Ibaka 4lüsü olacakmış.. Gerçi bu takım takım olamazdı top paylaşımı falan evlere şenlik ama kağıt üstünde ligin en dominant 5 oyuncusunun 3ü birarada oluyor..
Harden nasıl bu kadar değişti ona çok şaşırıyorum mantıklı bir hamle oyuncusundan westbrook gibi bir bencil yıldıza dönüştü

Yalnız GSW efsane diyoruz da Oklahoma takımı bozmasa Westbrook-Harden-Durant-Ibaka 4lüsü olacakmış.. Gerçi bu takım takım olamazdı top paylaşımı falan evlere şenlik ama kağıt üstünde ligin en dominant 5 oyuncusunun 3ü birarada oluyor..
Harden nasıl bu kadar değişti ona çok şaşırıyorum mantıklı bir hamle oyuncusundan westbrook gibi bir bencil yıldıza dönüştü

thunder pinti sahibi yüzünden şampiyon olamadı. lux vergisi vermemek için harden'ı rockets'a kaptırdı mal herif.

Ewet aynen son 4 sezondur da en fala lüx vergisi veren 3 kulüp ten biri

Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şu an için öyle ama o zaman harden'a max kontrat verip lüks vergisi ödemek istemiyorum demişti sahibi.gerekçe olarakta oklohoma'nın küçük bir pazar olmasını söylemişti ama sonra gitti abuk sabuk kontratlarla cap sınırını geçti!

1548685266377.png

ESPN’den Adrian Wojnarowski’nin haberine göre Anthony Davis’in menajeri Rich Paul, Pelicans‘ı yıldız oyuncunun kendileri ile yeni sözleşme imzalamayacağı ve takasını istediğine dair bilgilendirdi.

ESPN’e açıklamalarda bulunan Rich Paul, “Anthony Davis sürekli kazanmak ve şampiyonluk yarışı veren bir takıma takaslanmak istiyor.”ifadelerini kullandı.

Bu sezon Pelicans ile 41 maça çıkan Anthony Davis, 29.3 sayı, 13.6 ribaund ve 4.4 asist ortalamalarıyla mücadele ediyordu.

celtics daha uygun paket verecek güce sahip.
bu arada sixers fultz-simmons'ı içeren bir teklif verecekmiş.bakalım kim alacak davis'i

benim gönlüm clippers'a gitmesi yazında durant gelirse çok iyi bir takım olurlar.

Piyasasi yuksekken yollamak nop'un yapmasi gereken sey zaten. Takim senelerdir ne uzuyor ne kısalıyor bir yere gittigi yok. Ball, ingram, kuzma, jaylen, tatum tarzi iki üc oyuncu ve draft hakları alsalar kulup icin daha faydalı olur.

Piyasasi yuksekken yollamak nop'un yapmasi gereken sey zaten. Takim senelerdir ne uzuyor ne kısalıyor bir yere gittigi yok. Ball, ingram, kuzma, jaylen, tatum tarzi iki üc oyuncu ve draft hakları alsalar kulup icin daha faydalı olur.

lakers isterse pelicans kesin ingram ve kuzma'yı isteyecektir.zaten onları verdikten sonra takımda adam akıllı kimse kalmıyor.lakers'ın vereceği çok az şey var ama celtics'in elinde çok iyi 1. tur draft hakları ve genç oyuncular var.

rozier-smart-hayvard-2019 kings 1. tur hakkı-2019 grizzlers 1 tur hakkı gibi bir paket sunabilir celtics.

irving-brown-tatum-davis-harford çok iyi beş olur.

hatta warriors green-iguodala-looney ve 2 tane 1. tur draft hakkı teklif edeceği söyleniyor.

29 takımın hepsi teklif verecek bakalım neler olacak ortalık biraz karışsın bakalım.

lakers isterse pelicans kesin ingram ve kuzma'yı isteyecektir.zaten onları verdikten sonra takımda adam akıllı kimse kalmıyor.lakers'ın vereceği çok az şey var ama celtics'in elinde çok iyi 1. tur draft hakları ve genç oyuncular var.

rozier-smart-hayvard-2019 kings 1. tur hakkı-2019 grizzlers 1 tur hakkı gibi bir paket sunabilir celtics.

irving-brown-tatum-davis-harford çok iyi beş olur.

Tatum ve brownı vermeden hicbir sey alamazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt