NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evvet Davis takasini istemis. Bu haber kesin. Fakat kesin olmayan diger haber sadece Lakers'i istemesi. Hatta diger takimlara beni alsaniz dahi 2020'de ayrilirim demis. Zaten kuraldan dolayi Celtics ancak 2019 yazinda takas yapabilir. Yani deadlineda takas olursa zaten Lakers disinda alternatif yok.
Fakat Pelicans yaz ayini beklerse Celtics'in parcalari cok cok daha iyi. 2 oyuncu ve 2 1. tur draft hakki verebilir.
Brown
Rosier
Hayward
Tatum
Smart
Bu 5'liden en az 2 tanesi ve en az 2 1. tur hakki ile Pelicans cok daha iyi takim olacaktir. Fakat o haber dogru ise Lakers ucuza kapatabilir
Diger haber ise Klay, eger maksimum teklif gelmezse Lakersa gidecegini soylemis. Yani Warriors bu yaz ya Klayi ya da Durant'i kesin kaybediyor( cilginlik yapip 160 milyon salary yapmazlarsa)
Diger haber, 76ers Davis icin gerekirse Simmons'i veririm demis. Bu subat ayi ve yaz cok sicak gececek
2019 yazi free oyuncular
Durant
Kawhi
Klay
Butler
Durant ve Kawhi'nin Clippers yapma olasiligi varmis.

Haber gercekse menajeri tum takimlara haber yollayip Davisi simdi alsaniz dahi 2020de Lakersa gidecek demis
Her zamanki traş hikayeler onlar ya. Nop da su sıkısık donemde takaslayacak kadar aptal degildir, zaten koclari sezon sonuna kadar bizimle falan demis. Sezon sonunda da kafaya koyarlarsa en iyi teklifi celtics verir.

Lonzo ile kuzma giderse unuturuz şampiyonluğu falan. En azından 1&2 sene coşarız sonra yine hüsran. Kuz ile lonzo yu prime ına çıkarıp. Lbj ve AD i takıma montelersek işte o zaman efsane oluruz. Ligi domine ederiz. Kuzma ve lonzo maks alacakken zaten lebron un kontratı biter böylelikle 1 star daha alıp 4 sene sonrs. Bi 7-8 sene en üst seviye de oynarız. Anı kurtarmak isteyenler yollasın lonzo ile kuz u. Onlar zaten Lakers lı değil lebronsporludur. İngram-Hart-zubac-wagner-lance+pick tarzı bi takas ile AD i takıma katmamız lazım. Lonzo ile Kuz dokunulmaz olmalı. Ki zaten MAGIC in prensleridir kuz ile lonzo.

VIA_M4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evvet Davis takasini istemis. Bu haber kesin. Fakat kesin olmayan diger haber sadece Lakers'i istemesi. Hatta diger takimlara beni alsaniz dahi 2020'de ayrilirim demis. Zaten kuraldan dolayi Celtics ancak 2019 yazinda takas yapabilir. Yani deadlineda takas olursa zaten Lakers disinda alternatif yok.
Fakat Pelicans yaz ayini beklerse Celtics'in parcalari cok cok daha iyi. 2 oyuncu ve 2 1. tur draft hakki verebilir.
Brown
Rosier
Hayward
Tatum
Smart
Bu 5'liden en az 2 tanesi ve en az 2 1. tur hakki ile Pelicans cok daha iyi takim olacaktir. Fakat o haber dogru ise Lakers ucuza kapatabilir
Diger haber ise Klay, eger maksimum teklif gelmezse Lakersa gidecegini soylemis. Yani Warriors bu yaz ya Klayi ya da Durant'i kesin kaybediyor( cilginlik yapip 160 milyon salary yapmazlarsa)
Diger haber, 76ers Davis icin gerekirse Simmons'i veririm demis. Bu subat ayi ve yaz cok sicak gececek
2019 yazi free oyuncular
Durant
Kawhi
Klay
Butler
Durant ve Kawhi'nin Clippers yapma olasiligi varmis.
Rose kuralı diye birşry var. İrving ı takaslamadan AD i alamaz Celtics. Yazı beklemek zorunda.

yazdiginiz takaslara anca 1 paket doritos alirsiniz
Oyuncu ben illa gidicem derse ya da kulüp yollamak isterse çoook rahat takas olur. İrving takası mesela örnek buna. Yok pahasına gitti İrving. Cavs hiçbir kazanç sağlayamadı bundan. Bir sürü örnek vardır buna. Mesela zamanında Lakers shaqı elinden çıkarmak istiyordu. Gelen 3 parçadan sadece odom iş yaptı. Ki odom ile shaq kıyaslanamaz bile.

Oyuncu ben illa gidicem derse ya da kulüp yollamak isterse çoook rahat takas olur. İrving takası mesela örnek buna. Yok pahasına gitti İrving. Cavs hiçbir kazanç sağlayamadı bundan. Bir sürü örnek vardır buna. Mesela zamanında Lakers shaqı elinden çıkarmak istiyordu. Gelen 3 parçadan sadece odom iş yaptı. Ki odom ile shaq kıyaslanamaz bile.

davis 25 yasinda olm
shaq kac yasindaydi ve sakatti
kyrie de davisin efektifliginin kat be kat altinda
yazilan takaslardan cok daha iyisini verecek takimlar var ve hepsi siraya girer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt