NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Duran finallerde olacak mi?
Olmazsa iyi olur
Kawhi Klay'i halleder ama Curry ne olacak? Simdi boyle deyince Klay 4o atar anasini satayim
GS ilk defa savunma yapan takimla oynayacak.
Lowry'nin dis atislari onemli
Gasol yine onemli olacak ama bence 2. 5'lerin savunmasi da onemli. GS'de Curry filan bir sekilde atiyor ama benchten gelenleri mutlaka durdurmali.
Durant oynarsa zaten gecmis olsun

Doğu finalinde 6. maç oynanıyor şuan ve ilk periyotu 13 sayı farkla 31-18 önde kapattı Bucks.Kawhi sakatlığının etkisinde gibi görünüyo şuan eğer ki bu maçı Toronto kaybederse müthiş bir 7. maç bizi bekliyo olur.Toronto hücumda şu ana kadar çok verimsiz ve kötü şut atıyor.Bu şekilde devam edeceklerini düşünmüyorum ancak acilen toparlanmaları lazım yoksa 20+ civarına gidebilir fark ilk yarıda.

Ustat gswye hangisi daha ters gelir?

Öğrenciyken daha çok takip ederdim NBA'i ama artık sadece Cedi, Furkan, Ersan'ın maçlarının sonuçlarına bakıp haftasonu da erken saatte maç denk gelirse izliyorum, çok hakim değilim yani NBA'e Uğur ama Durant'in sakatlığını falan düşünürsek GSW'nin Antetokounmpo'yu tutacak adamı yok gibi. Gerçi kaç tane takımın var zaten. Durant olsaydı o da pek bir şey yapamazdı heralde. Toronto'yu daha rahat durdururlar gibi. Bu arada Antetokounmpo garip bir adam olduğu için Curry'nin tepesine bile binebilir savunmada da. Bucks ciddi zorlar gibi geliyor GSW'yi.

GSW'nin Antetokounmpo'yu tutacak adamı yok gibi

sjm-warriors-0517-048.jpg

Bu Brook Lopez New Jersey Nets'te oynarken(henüz Brooklyn olmamışken) ve saçları bonusken yıllar önce Ersan'ın takımının bütün 5 numaralarının sakat olduğu bir maçta(hangi takımdaydı hatırlamıyorum) Ersan bütün maç 5 oynayıp bu Lopez'i denize dökmüştü.

Yakında başlarlar Giannis'e Hack a Shaq gibi taktik fauller yapmaya.Adam serbest atış özürlüsü gibi sürekli kaçırıyo.

15 sayı farkla önde olan Bucks 7.5 dk'da 26-3 seri yedi ve 8 sayıyla geride şuan.Bucks şut sokmakta çok sıkıntı çekiyor.Torontoda Van Fleet muazzam üçlükler soktu bugün.Taraftar desteğiyle de 6.46 kala 8 sayı öndeler.Bucks'a elektro şok lazım o kadar feci durumdalar.
Edit:Moladan dönüşte 7-0 seri yaparak farkı 1'e indirdi Bucks muazzam maç oluyo.

Su drake itini sevdindirdiniz ya abv. Neyse ki Curry reyis drake itini hanimi eyleyecektir. Ins durant puştu iyilesmez de curry reyis onu da hanimi eyler. Finalde en buyuk Gswli benim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt