NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görüntüsü vardı izledim.
Bacağının arka kısmı lastik gibi atıyordu.
Umarım kopmamistir.
Yazık olur.

Eğer 1 sene sakatlanirsa kontrat işi ne oluyor?
Kimse max kontrat vermez herhalde

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

O değil de demin bir yazı okudum hakkaten GSW'den bu kadar nefret edilmesi çok saçma. Adamların temel omurgasındaki 3lü drafttan gelme, en iyisi Curry o da 7. sıradan draft edilmiş.

Cousins'a zaten sakatlık sonrası kontrat vermek istemedi kimse, ee adam yüzük istemiş gelmiş bunda da bir şey yok.

Tek sıkıntı lüks vergisi ve Durant olayı, o da Durant'in hırboluğundan kaynaklanıyor gitseydi başka takıma.

Zamanında Lebron'un şampiyonluk için Wade ve Bosh ile oynaması ve o dönemki Miami daha yavşak bir takımdı, hala da öyleler gerçi en fazla maaş ödeyen kulüp onlar.

Ha mevzu kimine göre boktan bir sistemle sadece üçlük üzerine oynamalarıysa, diğer takımlar da bu taktiğe dönmeye başladı önce Oklahoma şimdi de Houston. Zaten eskis 5 numaralar da kalmadı piyasada, şut tehditi olmayan oyuncular yalan oldu.

Toronto yenerse eski sistem yenmiş olacak tabii öyle bir olay var.

Görüntüsü vardı izledim.
Bacağının arka kısmı lastik gibi atıyordu.
Umarım kopmamistir.
Yazık olur.

Eğer 1 sene sakatlanirsa kontrat işi ne oluyor?
Kimse max kontrat vermez herhalde

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!
link var mi

O değil de demin bir yazı okudum hakkaten GSW'den bu kadar nefret edilmesi çok saçma.

Cekememezlikten baska bir sey degil zaten. Antu'daki Fenerlilerin soylemlerini kullaniyorlar hep GSW haterlari

Warriors hicbir sey kazanmazken bile arenasini en cok dolduran en tutkulu fanlara sahip basket takimiydi

Hatta yeni yeni tech zenginleri doldurmaya basladi stadi o da takimin ruhunu ve havasini cok etkiledi son 3-4 senede

Zaten stadi da fakir Oakland'dan zengin San Francisco'ya tasiyacaklar

Gsw evindeki maci alir 3-3 olur.Son macta da Zoronto mallarinin elleri ayaklarina dolasir ve bu is biter.King'in Gsw'ye sapladigi serideki geri donusun benzerini izleriz

O değil de demin bir yazı okudum hakkaten GSW'den bu kadar nefret edilmesi çok saçma. Adamların temel omurgasındaki 3lü drafttan gelme, en iyisi Curry o da 7. sıradan draft edilmiş.

Cousins'a zaten sakatlık sonrası kontrat vermek istemedi kimse, ee adam yüzük istemiş gelmiş bunda da bir şey yok.

Tek sıkıntı lüks vergisi ve Durant olayı, o da Durant'in hırboluğundan kaynaklanıyor gitseydi başka takıma.

Zamanında Lebron'un şampiyonluk için Wade ve Bosh ile oynaması ve o dönemki Miami daha yavşak bir takımdı, hala da öyleler gerçi en fazla maaş ödeyen kulüp onlar.

Ha mevzu kimine göre boktan bir sistemle sadece üçlük üzerine oynamalarıysa, diğer takımlar da bu taktiğe dönmeye başladı önce Oklahoma şimdi de Houston. Zaten eskis 5 numaralar da kalmadı piyasada, şut tehditi olmayan oyuncular yalan oldu.

Toronto yenerse eski sistem yenmiş olacak tabii öyle bir olay var.

Kerr ile beraber herifler lige bambaşka bir soluk getirdi. Durant'in seçimine mesela bir şey diyemem. Ortada bir sahtekarlık yok. Adam şampiyonluk istiyordu, gördüğü en iyi seçeneği değerlendirdi. Kaldı ki takımın lideri ve en önemli oyuncusu olarak aldı şampiyonlukları. Saygı duymak gerekir bence. "Nefretlik" olarak tanımlayabileceğim tek adam Draymond. Bu "çok güçlü olma" durumundan daha fazla nefret topluyor bana göre. Durant'e falan da artistlik yapıyordu hırt.

Toronto'ya da pek eski sistem denmez mesela. Gsw ile aynı tempoda oynuyorlar neredeyse. Tabi onlar gibi öldürücü dış atışa sahip değiller. Mesele biraz daha "hanedanı yıkma" meselesi. Toplumun genelinin hoşuna gidiyor. Mesela 2014 finali ile bu yönden benzerlik gösteriyor. Spurs favori gösterilen Heat'i tokat manyağı yapmıştı. Şimdi Raptors, Warriors'u yenmek üzere. Başrolde yine Kawhi var. Hikayesi olan finaller her daim daha çok ilgi çekmiştir.

Kerr ile beraber herifler lige bambaşka bir soluk getirdi. Durant'in seçimine mesela bir şey diyemem. Ortada bir sahtekarlık yok. Adam şampiyonluk istiyordu, gördüğü en iyi seçeneği değerlendirdi. Kaldı ki takımın lideri ve en önemli oyuncusu olarak aldı şampiyonlukları. Saygı duymak gerekir bence. "Nefretlik" olarak tanımlayabileceğim tek adam Draymond. Bu "çok güçlü olma" durumundan daha fazla nefret topluyor bana göre. Durant'e falan da artistlik yapıyordu hırt.

Toronto'ya da pek eski sistem denmez mesela. Gsw ile aynı tempoda oynuyorlar neredeyse. Tabi onlar gibi öldürücü dış atışa sahip değiller. Mesele biraz daha "hanedanı yıkma" meselesi. Toplumun genelinin hoşuna gidiyor. Mesela 2014 finali ile bu yönden benzerlik gösteriyor. Spurs favori gösterilen Heat'i tokat manyağı yapmıştı. Şimdi Raptors, Warriors'u yenmek üzere. Başrolde yine Kawhi var. Hikayesi olan finaller her daim daha çok ilgi çekmiştir.
Yıllardır Harden'a biçilmeye çalışılan rolü ki önceden Lebron ve Durant'e biçiliyordu yine Kawhi üstlenecek kazanırlarsa.

Eski sistem değiller evet tamamen ama skor üreten olsa da uzunlarla oynuyorlar. Siakam maç aldırıyor vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt