NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıllardır Harden'a biçilmeye çalışılan rolü ki önceden Lebron ve Durant'e biçiliyordu yine Kawhi üstlenecek kazanırlarsa.

Eski sistem değiller evet tamamen ama skor üreten olsa da uzunlarla oynuyorlar. Siakam maç aldırıyor vs.

Siakam çok enteresan topçu yav. Muazzam bir enerji katıyor. Kawhi ile beraber takımın burada olmasının ana sebebi zaten.

O değil de demin bir yazı okudum hakkaten GSW'den bu kadar nefret edilmesi çok saçma. Adamların temel omurgasındaki 3lü drafttan gelme, en iyisi Curry o da 7. sıradan draft edilmiş.

Cousins'a zaten sakatlık sonrası kontrat vermek istemedi kimse, ee adam yüzük istemiş gelmiş bunda da bir şey yok.

Tek sıkıntı lüks vergisi ve Durant olayı, o da Durant'in hırboluğundan kaynaklanıyor gitseydi başka takıma.

Zamanında Lebron'un şampiyonluk için Wade ve Bosh ile oynaması ve o dönemki Miami daha yavşak bir takımdı, hala da öyleler gerçi en fazla maaş ödeyen kulüp onlar.

Ha mevzu kimine göre boktan bir sistemle sadece üçlük üzerine oynamalarıysa, diğer takımlar da bu taktiğe dönmeye başladı önce Oklahoma şimdi de Houston. Zaten eskis 5 numaralar da kalmadı piyasada, şut tehditi olmayan oyuncular yalan oldu.

Toronto yenerse eski sistem yenmiş olacak tabii öyle bir olay var.
Gsw'den nefret edilmesinin sebebi Nba'i show amaçlı izleyen kişilerin bu zevkinin içine etmeleri. En azından benim için öyle.

Diğer şeylerin konuşulduğu bir basketbol izlemek istesem gider e.l izlerim zaten babalar gibi.

Tak tak 3 lük atıp hatta abartıp ortasahadan 3 lük atmayı normalleştirmiş bir takımı ben niye izleyim ki?

Ha birde LeBron Kingimizin korkulu rüyası. O da var.

Steph Curry
Gsw'den nefret edilmesinin sebebi Nba'i show amaçlı izleyen kişilerin bu zevkinin içine etmeleri. En azından benim için öyle.

Diğer şeylerin konuşulduğu bir basketbol izlemek istesem gider e.l izlerim zaten babalar gibi.

Tak tak 3 lük atıp hatta abartıp ortasahadan 3 lük atmayı normalleştirmiş bir takımı ben niye izleyim ki?

Warriors Avrupa-i bir sistem oynuyor zaten. Onlara bok atıp euroligi övmen tuhaf olmuş. Ekpe Udoh gibi bir çöp Euroligde Final MVP oldu geçen sezon.

Tamam da yeni nesil yıldızlar da genelde bu tarz oyuna daha uygun olmaya başladı, o efsane smaçlar, güç vs. arka plana itiliyor.

Bu durumu GSW başlattı ama diğerleri de devam ettiriyor.

lakers aynı sene mozgov ve deng mallarına 20 milyon 20 milyon kontratlar verirken warriors gitti durant'i aldı ki adam senelik 36-37 milyon dolar alıyor sanki adamla senelik 3 milyon dolara veteran kontratı izmlamış gibi nefret kusuyorlar.

nefret duyulacak takım varsa o da lakers'tır. adamlar kwame brown karşılığında pau gasol'u aldılar!!! şikenin kralı budur bence.

bu arada broklyn nets aşili kopsa dahi durant'e max kontrat vermeye razıymış.

lakers aynı sene mozgov ve deng mallarına 20 milyon 20 milyon kontratlar verirken warriors gitti durant'i aldı ki adam senelik 36-37 milyon dolar alıyor sanki adamla senelik 3 milyon dolara veteran kontratı izmlamış gibi nefret kusuyorlar.

nefret duyulacak takım varsa o da lakers'tır. adamlar kwame brown karşılığında pau gasol'u aldılar!!! şikenin kralı budur bence.

bu arada broklyn nets aşili kopsa dahi durant'e max kontrat vermeye razıymış.

48429

bu takimin babayi almasi ilgincti

Warriors seriyi kaybetse de ligin en iyi takımı. Adamlar seri içinde Durant-Klay-Looney'den sürekli faydalanamadılar, Iggy artık çok belli yarım ayak oynuyor, Cousins da bildiği gibi. Curry belki de hayatının en sağlıklı final serisini oynuyor, onu da takımı şu seride bile tutarak gösteriyor. Bugün şu şartlarda dünyanın hiçbir takımı 2 dakika kala 6 sayı gerideyken 9-0 skorla seride kalmayı başaramazdı. Bu yıl buradan döndürüp şampiyon olurlarsa çok sevdiğim Lebron ve takımının Warriors'a karşı 3-1'den dönüşünü bile sollarlar bence. Bu takımın sevilmemesinin tek nedeni adamların aralıksız Galatasaray'ı. Yoksa takımda da Durant'in seçimini geçiyorum, oyun ve insani karakteri gereği Draymond dışında nefret edilecek oyuncu yok. Durant'e de çok üzüldüm ama sakatlıktan sonra alkışlayan Toronto taraftarı kadar bu maçta Durant'i kenarda oturtamayan Kerr, Myser ve Warriors organizasyonu da ciddi sempati kaybetti bence. Son 4 senenin 3'ünde eze eze şampiyon olmuş takımın fazladan bir yüzük için ligin en değerli 2-3 oyuncusundan birini sahaya atması, o oyuncunun aptal bir gözükaralık yapıp kariyerini riske atması nereden baksan saçmalıktır. Warriors'ın Durant'siz tam sağlıklı haliyle bile Raptors'a diş geçirebileceğini zannediyordum ama şu an Iguodala'nın sol baldırı, Klay'in çekmeleri ve aptal Draymond'ın 7. maçtan 1 teknik faulle uzaktan olmasıyla ipler hala çok büyük oranda Raptors'ın elinde. Kawhi'a rağmen (maalesef o da %100 değil) şuradan seri verirlerse hakikaten kulübü kapatıp gitsinler. Warriors'ı şu halde bulup işi bitiremiyorsan sittin sene de şampiyonluk filan göremezsin zaten.

Golden State ve Durantin nefret edilme sebep gayet normal amerikanlarin spor liglerine bakarsak. Salary Caplari sözde liglerine esitlik getirsin diye var. Durant bu esitligin gelmisine gecmisine koydu Golden State giderek ve ligi biktirici yapti. Eskiden bari 3-4 tane Contender oluyordu ve Durant Golden State gittiginde artik kimin sampiyon olacagi 1. mac oynanmadan belliydi. Bir de Salary Capin birden ucmasiyla kurdular o takimi. Normal sartlerde bu takimi kuramazlardi.

Adam ligin gelmis gecmisinde en cok mac kazanan takimina gitti. Onlara karsi birde bir önceki Playoffda 3:1 öndeyken elenmeyi basardi Westbrookla beraber.

Bunu bizim avrupadaki futbola elestirmesi bile zor. Durant GSW giderek dünyanin en iyi 2. oyuncusuydu. Cok iyi benzetis degilde, ama Ronaldo Realdayken SL yari finalinda Barcelonaya karsi 4:0 yendikten sonra, ikinci macta 5:0 yenilip sezon sonu Barcelonaya transfer olsaydi insanlarin reaksiyonu nasil olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt