NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drummond da takas olacak. Yanlisim yoksa 9. siradan secilmisti ama ilk izlendiginde iyi uzun oldugu belliydi ve sanirim Clevaland bunu da es gecmisti

Simdiye kadar izledigim en iyi videolardan biri. Sadece hucumu degil savunmasi da on planda, tek elle yaptigi sovlar ve kendisine yapilan fauller ( cogunlukla kasti)
Zaten en sevdigim ozelligi topa tek elle hukmetmesiydi ve video gayet tatmin edici.
Bir de hakikaten muazzam savunmaci, hucum gucu muhtesem olunca en iyi savunmaci odulunu almasina ve sayisiz en iyi savunma besinde olmasina ragmen yine de fazla bahsedilmiyor. Videoyu izleyenler tatmin olacaktir.

Simdiye kadar izledigim en iyi videolardan biri. Sadece hucumu degil savunmasi da on planda, tek elle yaptigi sovlar ve kendisine yapilan fauller ( cogunlukla kasti)
Zaten en sevdigim ozelligi topa tek elle hukmetmesiydi ve video gayet tatmin edici.
Bir de hakikaten muazzam savunmaci, hucum gucu muhtesem olunca en iyi savunmaci odulunu almasina ve sayisiz en iyi savunma besinde olmasina ragmen yine de fazla bahsedilmiyor. Videoyu izleyenler tatmin olacaktir.
Şimdiki hakemler ve nba'in temassız oyunu dikte ettirmesi olsaydı her maç 80-100 rahat atardı.
Şimdiki dandik yıldızlar pamuklar içinde sarılarak potaya gidiyor
İşin savunma kısmında ise hiç yer almıyorlar.

Ayrıca jordan'in her maç yediği dayağın 10 da 1 'ini LeBron yese her zamanki gibi bu sefer hakeme değil gerçekten sahanın ortasında oturup ağlar.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Son düzenleme:
Geçmişin balonlarini sisirmeye doymadilar. Bütün sporların her gecen gun gelisip zorlastigini bir gün idrak edecekler ins.
Savunmada Harden, James gibi gelene gecene buyur yapinca mi zorlasti? :) Bence tam Tersi ozellikle savunmada Hersey cok kolaya kaciliyor. Gsw rekoru haric normal sezonu takan takim kalmadi. Balon dediginiz adam 35 yasinda 82 mac yapti ve buyuk ihtimal 40 yasindayken James'den daha fazla sayi ortalamasi yapti :)

Savunmada Harden, James gibi gelene gecene buyur yapinca mi zorlasti? :) Bence tam Tersi ozellikle savunmada Hersey cok kolaya kaciliyor. Gsw rekoru haric normal sezonu takan takim kalmadi. Balon dediginiz adam 35 yasinda 82 mac yapti ve buyuk ihtimal 40 yasindayken James'den daha fazla sayi ortalamasi yapti :)

Bana da boyle savunma yapılsın ben de UluKing'ten daha fazla sayı ortalaması yaparım.

Bana da boyle savunma yapılsın ben de UluKing'ten daha fazla sayı ortalaması yaparım.

Bunun gibi binlerce bulursun. Adamin zaten ozelligi orta mesafe sutu ve geriye donup atisi. Buna fake diyorsan Utah maci son basket de mi fake? Oradaki atista daha bostu. Mesela ribaundu alip, topu surup 3 sayilik cizginin yarim metre icinden yuzlerce atisi var. O zaman bu adamin havada asili kalmasi da balon?
Bu arada BalonKing'in once Wade Bosh Allen ile alamadigi 2 yuzugun hesabini versin :) Oradan 4'de 4 ile donemeyerek Kobe'nin bile gerisine dustu ki, Kobe'yi sevmezdim.

Bunun gibi binlerce bulursun. Adamin zaten ozelligi orta mesafe sutu ve geriye donup atisi. Buna fake diyorsan Utah maci son basket de mi fake? Oradaki atista daha bostu. Mesela ribaundu alip, topu surup 3 sayilik cizginin yarim metre icinden yuzlerce atisi var. O zaman bu adamin havada asili kalmasi da balon?
Bu arada BalonKing'in once Wade Bosh Allen ile alamadigi 2 yuzugun hesabini versin :) Oradan 4'de 4 ile donemeyerek Kobe'nin bile gerisine dustu ki, Kobe'yi sevmezdim.

Hucum faul ;) Neyse jordan sizin icin tabu o yuzden uzatmanın anlamı yok.

Hucum faul ;) Neyse jordan sizin icin tabu o yuzden uzatmanın anlamı yok.

Hucum faulu ile uzaktan yakindan alakasi yok. Dikkat Edersen sol el ideal sekilde kapali :) Sonra birden durunca el one dogru pozisyon icabi sallaniyor ama temiz. Russel duramadagi icin one dusuyor ki, Jordan'nin bunun gibi cok basketi var. Bu arada bu maci canli izlemistim ve kimse itiraz dahi etmemisti. Daha once hatali yuruyus diyen cok oldu ama hucum faulunu ilk kez senden duydum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt