NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu o herseyi abartiyor. Daha Jordan'nin sayi kralligina ulasan yok( simdikilerden) hele mac basina yaklasan dahi yok. Jordan da digerleri gibi liseden gecis yapsa ve 1.5 yil ara vermese simdi 40 bini gecmisti.
Adam 82 macta 37.1 yapmis :)
Nasil yok. KinkHardenin gecen seneki ve bu seneki istatistiklerine bak istersen.

Jordan denen şişirme herif kasaplara manavlara karşı 37 sayı 4.6 ribaund 5.2 asist yapmis ok. KinkHarden gecen sene 36s 7.5a 6.6r yapmis. Bu sene iyice azıp 38 kusur sayı atiyor. Bunu modern zamanda yapiyor tesisastcilara kenyalı saatcilere karsi degil. Su stern destekli dopingci balonu savunmayın artik rica ediyorum.

Nasil yok. KinkHardenin gecen seneki ve bu seneki istatistiklerine bak istersen.

Jordan denen şişirme herif kasaplara manavlara karşı 37 sayı 4.6 ribaund 5.2 asist yapmis ok. KinkHarden gecen sene 36s 7.5a 6.6r yapmis. Bu sene iyice azıp 38 kusur sayı atiyor. Bunu modern zamanda yapiyor tesisastcilara kenyalı saatcilere karsi degil. Su stern destekli dopingci balonu savunmayın artik rica ediyorum.
Yahu modern zamani ne? 10 saniyede 3luk mu atmak? Iyi iste adam daha yavas oyunda 37.1 yapmis. 1 macta 28 3luk sallamak mi modern oluyor? Ha savunmada 0 efor gostermesini saymiyorum bile. Play offlarda nasil buzuldugu de ortada :)

Arkadaş kendi kendinle çelişiyorsun.
Dünyanın en iyi oyuncuları arasında Bird,hakem magic'i sayıyorsun.

Bunlar mı kasap ve manav?

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt