NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine malum kıyas baslamis sanal alemde .. şu buyuk bu büyük muhabbeti bana saçma geliyor açıkçası farklı devirler kıyaslamak çok zor ama ciddi bicimde adamın hakkı yeniyor..

LeBron 6 final kaybetmiş Mj hiç kaybetmemiş ...ulan herif kolsuzlarla bile NBA finali görmüş bir başarı olarak görülmesi gerekirken bunun üzerinden eleştiri yağmuruna tutuluyor..ne yapsaydı adam oynamasa miydi varejao gibsonla pistonsi samarlamak büyük hataydı tabi... veya irvingin olmadıgi sezon tarihin gördüğü en makine kadroya karşı finale çıkmasi mi hataydı.. aklı başında bir Mj olsa bostona tokatlanip kazanma ihtimali olmayan bir finale hiç çıkmazdı adam her daim elinden gelenin fazlasını yaptığı için eleştiriliyor ya şaka gibi.. lebronu hep wade irving taşıdı bu yıl A.D... wadein de irvinginde kariyerini gördük LeBron sonrasi şampiyonluk üstüne şampiyonluk aldılar !! Adam 10 kez final görmüş boru mu yıldız denebilecek çoğu basketbolcu 13-14 sene zar zor NBA'de tutunuyor.. bir de yetmezmiş gibi superstarlarin esamesinin okunmadığı 36 yaşında tutup takımıni yine zirveye tasidi ..

Goat tartışmasında kanaat notum hep lebrondan yanadır. Kobe ve jordan gibi çirkefleşmeden hep üst seviyede kalmak çok daha değerlidir bana göre ama Jordan'ı geçmesi ya da eşitlemesi için 6 şampiyonluk alması lazım.

Lebronun çıktığı 10 finalden ciddi ciddi tartışılması gereken tek finali dallasa kaybettikleri finaldir.. Orada almaları gerekirdi bir şekilde gsw ve spurse kaybedilenler üzerinden eleştirilmesi saçma geliyor.. hatta o dönem araya girip 33 yaşında gswden şampiyonluk çalması bile başlı başına bir olaydır.. kariyerinde en çok uzuldugum nokta A.D. ile geç buluşması oldu herif bunca yıl 1 tane adam gibi dominant uzunla oynayamadan kariyerinin sonuna geldi..

Şanlı Lakersimiz Lebron ve Davis onderliginde 10 senenin ardindan tekrar Nba'in en buyugu oldu.Tum zamanlardaki sampiyonluk sayisinda da Boston'la durumu esitledi.Oncelikle Davis takimda tutulup sutor ve kendi sutunu yaratabilen birkac oyuncu takviye yapilirsa onumuzdeki sezonda da sampiyonlugun en buyuk favorisi olur. Sampiyonluk guzel ancak Kobe'nin olumunden ve pandemiden dolayi buruk icimiz.Kobeye armagan olsun bu sampiyonluk, #ForKobe

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Su videoyu izleyipte, hala Lebron diyen arkadaslar, gercekten komik oluyor.

Daha sampiyonluklar, mvpleri falan gelmedim.

MJ >>>>>>>>> Gerisi

Yada efsane Magic Johnsonun dedigi gibi

There is Michael Jordan, and then...there is the rest of us. -Magic Johnson

Son düzenleme:
Yeni GOAT'ı tebrik ederiz. 3 farklı takımda 3 şampiyonluk, 4 finaller MVP'liği kolay başarılacak işler değil. Üstelik bunları NBA'in tarihinin en iyi 50 oyuncusu arasında olan 2 oyuncuya ihtiyaç duymadan ve tarihin en iyi koçlarıyla değil, dandirik savunma koçlarıyla başarıyor.

Butler da bana göre serinin en iyi 2. oyuncusuydu. Bu kadar efora insan olan bir yerde patlayacaktı, onun bedenen bitişi de bu akşama geldi. Heat hem konumu, hem de yapısı itibariyle FA pazarına en açık organizasyonlardan biri şu anda. Yazın bugünlerde yazılan gibi bir şekilde Giannis'i filan ikna edebilirlerse gelecek sezona şampiyonluğun 1 numaralı adayı olarak başlarlar. Lebron'un bana göre Lakers'la 1 şampiyonluk şansı vardı ve onu da değerlendirerek adını tarihe yazdırdı. Seneye bu seviyelerde olabileceğini sanmıyorum ama son eforuna kadar yine savaşıp liderlik bayrağını Davis'e bırakır diye tahmin ediyorum.

Congrats Lakers'a gitsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt