NBA Artık D-Smart'ta - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Artık D-Smart'ta

Cevap: Resmi Açıklama | NBA Artık D-Smart'ta

Bence en hayırlısıda NBA studyo sacmalıgından kurtulduk adamlar haftada bırgun 1 saat nba hakkında acık kanaldan yayın yapıyorlardı en azından artık cnn ve sports tv de haftada en az 3-4 program yaparlar bence hayırlısı oldu cunku nba gıbı onemlı bır organızasyon ulkemızde cok gerı planlara sevk edılıyordu dsmart nba atesını ulkede atesleyecegını dusunuyorum.

Sports tv dekı ekıp oraya nba tv ye kaydırılacak buyuk ıhtımal kaan kural bosta onuda ıclerıne dahıl ederler.

Murat Murathanoglu'nu transfer etsinler yeter bana. :D

Aylik hicbir ucret odemiyoruz.. o linkteki kimi kanal var kimisi yok :) Ilginc hakikaten.. :)

Sende eurosport,sports tv dizi smart felan kapali mi?

Ben de Maxi Paket var, Sinema Kanallar disinda bütün kanallar acik, HD kanallar dahil. Ben aylik 19.99 TL ödüyorum.

Bence en hayırlısıda NBA studyo sacmalıgından kurtulduk adamlar haftada bırgun 1 saat nba hakkında acık kanaldan yayın yapıyorlardı en azından artık cnn ve sports tv de haftada en az 3-4 program yaparlar bence hayırlısı oldu cunku nba gıbı onemlı bır organızasyon ulkemızde cok gerı planlara sevk edılıyordu dsmart nba atesını ulkede atesleyecegını dusunuyorum.

Sports TV'de NBA ile ilgili bir yayin olmaz. Bu kanal artik Dsmart'in degil, Digi'de de yayin yapiyor artik. CNN Türk ve Smart Spor kanallarinda bolca NBA ile ilgili yayinlar olur artik. :)

Aylik odeme yapmayan yani hicbir pakete uye olmayanlarda su kanallar acik mi kontrol eder misiniz?

2 Movie smart

12 yesilcam smart

15 fx

19 dizi smart

20 max smart

80 eurosport

84 sports tv

98 Planet pembe

99 planet sinema

111 dream tv

Ben de bu kanallar acik aylik hicbir ucret odemiyorum

Kim ne derse desim maçları almaları iyi oldu.Haftada en az 12-13 maç yayınlıyorlar.Ntv haftada 2 maç veriyordu

CNN ne yapmış ya. 8 Celtics maçı. 0 Clippers maçı. Bir de ben sadece 2 Lakers maçı saydım. İdman TV akar.

İdman Tv'nin programa baktım da onun program daha iyi CNN'den. Helal olsun Azeri gardaşlarımıza :tiphat: Mesela pazar gününün programı :

21:00 Basketbol. MBA. “Nyu York Niks” – “Boston Seltiks” (Canlı)

23:30 Basketbol. MBA. “Dallas Maveriks” – “Mayami Hit” (Canlı)

02:00 Basketbol. MBA. “Los Anceles Leykers” – “Çikaqo Buls” (Canlı)

İdman Tv'nin programa baktım da onun program daha iyi CNN'den. Helal olsun Azeri gardaşlarımıza :tiphat: Mesela pazar gününün programı :

21:00 Basketbol. MBA. “Nyu York Niks” – “Boston Seltiks” (Canlı)

23:30 Basketbol. MBA. “Dallas Maveriks” – “Mayami Hit” (Canlı)

02:00 Basketbol. MBA. “Los Anceles Leykers” – “Çikaqo Buls” (Canlı)

Türkiye saatiyle kaçta bu maçlar?

Üst Alt