NBA Artık D-Smart'ta - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Artık D-Smart'ta

Cevap: Resmi Açıklama | NBA Artık D-Smart'ta

9 ocaka kadar yardırın nasılsa beleş, daha sonra playofflara kadar linklerle idare ederiz, playoff zamanı basar parayı alırım şimdiden 230 lira vermem çok lan.

Playofflar icin dsmart mi alacaksin yoksa league plas mi?

D smart alacaksan muhtemelen kapali kanalda yayinlanir. spor paketini de alman gerek o da aylik ucrete tabii.

Heralde league plasi kastettin.. O kadar pahali mi o?

league pass alırım şu anda alırsan 230 lira tam anlamıyla ama playofflarda ucuzlar sanırım.

aylık üyelik seçeneği olsa süper olur ama adamlar sezonluk zorluyor

Bilgisi olan varmı acaba suanda kanal listesinde yok cunku nba tv ne zmaan yuklenecek yuklenıncede sezonluk ucretı ne kadar olucak ?

00:00 da mi aktif olacak.. Bir de bu nba tv sifresiz mi olacak acaba yoksa euro futbol gibi kapali mi?

Cnnturkte lakersin 2 maci var sadece, belki bu kanallar verir..

Bu arada 25 aralik-9 ocak league plas ucretsiz tekrar hatirlatayim

Tam 00.00'da degil ama bu gece aktif olacakmis bu kanallar, yani en gec sabah acik olurlar.

Bu kanallar sifreli olacaklar, ayni Euro Futbol kanali gibi. Maxi Paket ya da Full Paket'e sahip olan üyeler izleyebilecekler bu kanallari.

78. kanaldaymış arkadaşlar. Ben de D-Smart olmadığı için kontrol edemiyorum, okuduklarımı aktarıyorum.

78 tamam acıldı bendede ne zman sıfrelı olucak acaba ? Suresını ve ucretlerı bılen varmı bu arada bızde bazı sınema kanalları acık acaba yenıden bır ucret talep ederlermı nba tv yı bu kapsarmı ?

78 tamam acıldı bendede ne zman sıfrelı olucak acaba ? Suresını ve ucretlerı bılen varmı bu arada bızde bazı sınema kanalları acık acaba yenıden bır ucret talep ederlermı nba tv yı bu kapsarmı ?

Hangi pakete üyesin sen ?? Maxi Paket ve Full Paket'e üye olanlar izleyebilecekler büyük ihtimal bu kanali.

Hangi pakete üyesin sen ?? Maxi Paket ve Full Paket'e üye olanlar izleyebilecekler büyük ihtimal bu kanali.

Valla bılmıyorum benım odada diji var, evdekılerı bayramda aramıslar yenı cıktıgında aldık dıye ucuz bır kampanya var demısler onlarda sınema kanallarını actırmıs ama turunu bılmıyorum.

Üst Alt