NBA Play-Off Final | LA Lakers 4-3 Boston Celtics | Şampiyon Lakers - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Play-Off Final | LA Lakers 4-3 Boston Celtics | Şampiyon Lakers

Cevap: NBA Play-Off Final | LA Lakers 1-0 Boston Celtics

Evet yine Los Angelesta.

Maci henüz acmayan acsin.

Ray Allen Show var sahada.

Adam istedigi gibi,istedigi yerden 3lük salliyo. 4 veya 5 üclük salladi bile bu macta:asd:

Bukadar rahat 3lük atan baska bir adam yok dünyada.

Simdi 8 tane 3lük oldu,ve Nba Finals Tarihinde rekor kirdi,ayrica kendi rekorunu kirdi.

Bide sansa giren topta yok,top cembere bile deymiyo.Atiyo,ve atisindan belli ediyo topun girecegi.:akansular:

Rondonun,40 saniye kala Kobenin arkasindan topu calmasi maci Bostonun lehine kopardi.

Seri 1-1 oldu.

:)

Boston ilk macta Lakers in gazini aldi, kendisini fazla yormadi. Ama onumuzdeki iki macta, bir deplasman galibiyeti rahatlikla alacaktir.

Fisherin o kasilan yuz ifadesini bu mactan sonra merak ediyorum gercekten. Rondo onu rezil etmezse bende bisey bilmiyorum.

6 macta 4 2 yapar TD gardenda sampiyonlugu kutlariz burayada yaziyorum

Lafimin arkasindayim Celtics istesin ciddiye alsin, her takimi her yerde yener.

Finaller 2 3 2 gidiyormus pardon 4 1 de olabilir :)

Cevap: NBA Play-Off Final | LA Lakers 1-1 Boston Celtics

Celtics yatsın kalksın Ray Allen gibi bir oyuncumuz var diye ALLAH'a dua etsin.Uzunları çok etkisiz.Garnet'e ne olmuş öyle hepsini toplasan bir Gasol etmez.Ayrıca Paul Pierce'da çok etkisizdi.

Deplasmanda alınan çok önemli bir galibiyet Boston için.Boston şampiyon olacak inşallah :)

Ayva çiçek açmış yaz mı gelecek? Lakers TD Garden'a nasıl gelecek? Lakers TD Garden'a nasıl gelecek?

Konu içerisinde çok sayıda uygunsuz mesaj vardı. Bir kısmını editledim. Genel uyarımı da yapmış olayım.

"akhdfagfbshkfbgsdofugasıodhoıfugashtıyaefyoagfafhı :D" tarzı gülmek anlamsızdır. Türkçe katliyamıdır.

Siyasi simgeler kullanılması forum amacı dışındadır. İlk ihtarı mutlaka ceza takip eder.

Gizli küfür de küfürdür. Gizlenince suç olmaktan çıkar gibi bir durum yoktur. Birinin size gizlediğiniz içeriğiyle birşey yazdığını düşünün anlarsınız.

Konu daha sonra mesaj yazımına açılacaktır.

siftah benden :)

maç 2 saat sonra başlıcak çekişmeli bir oyun olucak. Boston üstün gibi gözüküyor ama Lakers alıcak :)

ben celticsi tutuyorum ama öylesine.yense sevinmem yenilse üzülmem öyle bi sevgi benmki

Üst Alt