NBA Play-Off Final | LA Lakers 4-3 Boston Celtics | Şampiyon Lakers - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Play-Off Final | LA Lakers 4-3 Boston Celtics | Şampiyon Lakers

Cevap: NBA Play-Off Final | LA Lakers 1-1 Boston Celtics

Kafam karisti yahu. NTV yayin akisinda maç 10 haziranda diyor ama neyse artik Efehan'a guveniyorum :)

Laker - Celtis serisinin 3'üncü maçını bekliyorum. Yatmaya niyetli değilim. Bakalım ne kadar dayanabileceğim. :)

Rondo'dan yine bir "Tribble Double" bekliyorum. Allen'ın ise kendi rekorunu legale etmesini. :)

Celtics dağıtacak!

Allen bugün 10 tane Üclük atsa süper olur ha:asd:

Bugün ama Garnett ve Piercede iyi oynamasi lazim.Son maci onlarin kötö oynamasina ragmen Boston maci aldi,ama bu sefer Lakersi evde dagitmak amaciyla cikiyoruz!

Allen bugün 10 tane Üclük atsa süper olur ha:asd:

Bugün ama Garnett ve Piercede iyi oynamasi lazim.Son maci onlarin kötö oynamasina ragmen Boston maci aldi,ama bu sefer Lakersi evde dagitmak amaciyla cikiyoruz!

Gördük ki, Kobe olmadan Lakers bir hiç. Kobe'yi yine kilitlersek Garnett'da önemli işler yapacak. Boston daha iyi bir takım. Parçalayacağız. :)

Boston Celtics Forever..

Umarım Ntv Maç Önce Boston İntro'sunu Gösterir Havaya Gireriz Bizlerde.. :)

Eğer Pierce Ve Garnett İyi Oynarsa Kazanırız..

Rondo Fisher'ı Süpürür Dedik Hala Bekliyoruz Ne Zaman Patlayacak..

Ray Allen'in İkinci Maçı Harikaydı Bu Maçta Da Havaya Girmiş Olacaktır..

Ve En Önemlisi Erken Fauller Sıkıntı Yaratıyor Acemice Faullerden Kaçınmaları Gerekiyor Özellikle Uzunların.. bkz: Perkins, Garnett

Boston Celtics Forever..

Umarım Ntv Maç Önce Boston İntro'sunu Gösterir Havaya Gireriz Bizlerde.. :)

Eğer Pierce Ve Garnett İyi Oynarsa Kazanırız..

Rondo Fisher'ı Süpürür Dedik Hala Bekliyoruz Ne Zaman Patlayacak..

Ray Allen'in İkinci Maçı Harikaydı Bu Maçta Da Havaya Girmiş Olacaktır..

Ve En Önemlisi Erken Fauller Sıkıntı Yaratıyor Acemice Faullerden Kaçınmaları Gerekiyor Özellikle Uzunların.. bkz: Perkins, Garnett

Rondomu nezaman patlayacak?

Son maca baktinmi?

Triple Doubledan fazla daha ne yapsin cocuk:akansular:

Kaan Kural final serisinden önce ; "Bana göre bu final serisi Boston şönelleriyle geçecek" demişti. Bende katılıyorum. Boston paramparça yapacak. Daha iyi bir takım olduğu aşikar. Kobe'nin suratını görmek bile istemiyorum :)

Geçen maçta Davis'in çabalariyla ve hakem hatalariyla kazandiniz. Kobe'ye verilen o son 3 faul hala aklimda ve tam top kapmisken Rondo'dan Artest'e faul calmasi deli ettiydi beni.

Üst Alt