NBA Takas Nöbeti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Takas Nöbeti

Cevap: Carmelo NEW YORK'TA

İki takım da kazandı bana kalırsa ancak Denver iyi yönetirse durumu, daha kârlı olan taraf olur.

New Jersey'nin teklifi daha iyi sayılmaz. Favors + Harris + 4 tane ilk tur draft hakkı. Murphy'yi yollayacaklardı takastan sonra.

Denver kadar kötü yönetilen bir baska takim olmadigindan hic ve hic sanmam :)

Knicks Thabeet'i alabilse birde yanina piyangodan Varejao'yu bence iyi bir takim haline gelirler.

1 - Billups'la Chris Paul'u kafa kafaya takas edemezsin. Yanında Carmelo Anthony için verdiğin gibi bir sürü adam vermen gerekir. Chris Paul'u free agent olarak almak için de 1 yaz daha beklemeleri gerekir. Çünkü 2012 yazında serbest kalıyor Chris Paul.

2 - Blake Griffin'in OKC'ye gitme ihtimali sıfırın altında. Öncelikle zaten bu sezon haricinde 2 yıl daha Clippers'la sözleşmesi var Griffin'in. Sözleşmesi bitince de her teklifle eşleşebilir Clippers.

3 - Deron Williams ve Dwight Howard'ın aynı anda Lakers'a gitmesini geçtim, tek başlarına gidecekleri bile düşük bir ihtimal. Öyle bir şeyin olması için Kobe Bryant ve Pau Gasol'dan birisinin ayrılması gerekir, çünkü yeterli cap space yok Lakers'ta. Belki takas falan olabilir ama niye Lakers'a yardım etsinler ki diğer takımlar? Karşılığında iyi bir şey alamazlar.

chris paul öyle yada böyle new york a gelecek.

blake griffin s..ksen o loser takımda kalmaz en doğru adres oklahoma olur onun için.

l.a takımı gençleştirecektir d.howard ve d.williams ı almak için başta bynum artest gibi bazı oyunculardan vazgeçecektir

chris paul öyle yada böyle new york a gelecek.

blake griffin s..ksen o loser takımda kalmaz en doğru adres oklahoma olur onun için.

l.a takımı gençleştirecektir d.howard ve d.williams ı almak için başta bynum artest gibi bazı oyunculardan vazgeçecektir

NBA'in nasıl bir transfer sistemi olduğundan haberin yok maalesef. Bu sebeple seninle tartışmaya lüzum görmüyorum. Benim seviyeme geldiğin zaman, kaliteli bir tartışma ortamı oluşabilir ve tartışırız.

Zach Randolph Orlando'ya takas olabilir diyorlar.

J-Rich ve Bass karşılığında. Başka parçalar da eklenebilirmiş.

Çok komik adamlar var forumda. 2 tane 2. tur draft hakkıyla şampiyon olunacağını zannediyorlar. New Jersey Nets'in 2013 yılına kadar 5 tane ilk tur draft hakkı var. O zaman bence NBA oynanmasın hiç. Ne de olsa 2 tane kıytırık 2. tur draft hakkıyla şampiyon olunuyorsa, 5 tane ilk tur draft hakkıyla güle oynaya şampiyon olunur.

Ergenlik döneminden çıktıktan sonra seninle tartışacağım. Ergenlik döneminden çıktığın zaman bana haber ver. "Ergenlikten çıktım" diye. O zaman uzun uzun tartışırız. Birde yazdığım mesajları başka biryerlerin ile okumayı bırak. İnsanlarında fikirlerine saygılı ol. Bilgisayar başında kendini tatmin edici mesajlar yazıp durma. Seviyeyi düşürme.

NBA'in sistemi, rekabeti ön plana çıkartan bir sistem. Ne kadar kötü olursan, draft'te iyi seçim yapma şansın daha da yükseliyor. Blake Griffin, John Wall gibi örnekler mevcut. Tabi böyle büyük yıldızları/yıldız adaylarını aldıktan sonraki süreci de iyi yönetmek gerekiyor.

Ergenlik döneminden çıktıktan sonra seninle tartışacağım. Ergenlik döneminden çıktığın zaman bana haber ver. "Ergenlikten çıktım" diye. O zaman uzun uzun tartışırız. Birde yazdığım mesajları başka biryerlerin ile okumayı bırak.

2 yılda 2 tane 2. tur draft hakkıyla şampiyon olursa bir takım, haber ver.

"Domine etmek" "Domine edebilir"

Bu iki kelime arasındaki farkı anlamayacak kadar ..........

Hadi SST. Okula.

Birde liseli şarksını sana armağan ediyorum.

Bu mantıkla Timberwolves da ligi domine edebilir. Adamlarda bol bol draft hakkı var. Nets de domine edebilir. Nuggets'ın 3 yılda sahip olduğu 2. tur haklarından daha fazla ilk tur hakları var.

Lebronu kaçırdıktan sonra Meloyuda kaçırmamak adına tüm sistemden ve kilit oyunculardan vazgeçip Meloyu almışlar son gün süpriz bi takasa daha yapmazlarsa(özellikle C pozisyonu sadece Turiafa bakarken) muhtemelen sezonu doğuda 6 bitirip ilk turda Celtics,Heat,Bulls üçlüsünden biriyle eşleşerek ilk turda elenirler.Uzun vadede 2012deki FA(CP3,D.Williams,DH12 vs.) piyasasından ne kapacaklarına bağlı ancak hücum takımları genelde şampiyon olamazlar NYKninde gelecek 4-5 yılda maximum geleceği nokta NBA finali olur.

Zach Randolph Orlando'ya takas olabilir diyorlar.

J-Rich ve Bass karşılığında. Başka parçalar da eklenebilirmiş.

Bayağı gereksiz bir hareket olur. Verecekleri adamların kalitesini geçtim Orlando'ya daha şutör bir 4 numara lazım. Troy Murphy'i neden zorlamıyorlar anlamıyorum adam zaten garanti Nets'den gidecek 1 aydır idmanlara bile çıkmıyor. Cuk oturur kadroya.

@Al_Iannazzone

Al Iannazzone

As the Record first reported, The Nets will send Harris, Favors, 2 No1s to Utah for Williams. Murphy goes to GSW and Gadzuric and Wright.

Alın size takas haberi. :D

Deron Williams Nets'e yakınmış.

Üst Alt