NBA'de Lokavt Sona Erdi ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'de Lokavt Sona Erdi !

Cevap: NBA'de Lokavt Sona Erdi !

hahaha valaahaa sesli güldümm. :D

Şimdi Beşiktaş yas tutuyordur. Bu acıklamadan snra koca kafa'nın halini görmek isterdim. :asd:

hoba besiktasa yazık olduu fena guc kaybedecekler fener euroligde kullandıgı sefo dan faydalanmayacak onlara baya bi katkı veriyordu sefaaaa

Cevap: Son Dakika | NBA'de Lokavt Sona Erdi

murat muratanoglu ismet badem gibi abilerde ligtvde .. kaanda oaralarda takılıyor .. bir kosova üzüntüsü olur sadece

Osman Sakallıoğlu ve Yiğiter Uluğ da orada özellikle Osman iyi bir spiker NBA de oldukça hakim.Zaten sezon başında NBA ile ilgili girişimler olacağını söylüyorlardı özellikle Murat Murathanoğlu nun basketbol yayınları koordinatörlüğüne getirildiğinde bu tip hamleler bekleniyordu.

Nba ve Tbl birlikte en fazla 15 lira civarı olur zaten.Çok bir şey değil.Ntv'nin keyfine göre değil kendi keyfimize göre Nba izleyelimde o paraya değer

Ligtv'nin Galatasaray'a karşı olan düşmanlığını, her durumda FB'yi desteklemesini, şikeye arka çıkmasını, Şike için ceza verilmesini engellemesini ve üstelik bir GS forumunda yazdığımızı bir tarafa koydum, açık kanalda verilen bir hizmeti hangi mantalite ile kapalı,paralı bir kanala isteyebilirsiniz anlam veremedim. Sonra birde aynı mantaliteyle hükümete veryansın edenler var, yok zam yok vergi diye, müstehakmış ya la. :D

tirt onurun isleri iste okulda arkadaslarina hava aticak gece nba maci izledim sut icmedim diye

zaza tam ritmini buldu lokavt bitti :D neyse bize bir uzun şart eğer top 16a kalırsak elenen takımlardan transferde yapabiliriz bence

Lig Tv'nin her gün maç yayınlayacağından nasıl bu kadar emin olunuyor ben anlamadım.Ya da Ntv'den daha fazla maç yayınlayacağı ne malum?Kanal sayılarıyla ilgiliyse Doğuş Grubunun kanallarını saydırtmayın bana şimdi.

doganlar alırsa basket maçlarını ertemden dinlemek zorunda kalırsınız .. adamların aileleri bitmez ..

Üst Alt