NBA'den Yıldız Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 yıldan sonra doğru yapılanma ile birlikte basketbol şubesi tbl'de şampiyonluk mücadelesi veren bir euroleague takımı seviyesine getirildi .tam bu sene şampiyonluğun en büyük adayı olmuşken , nba de lokavt oldu ve avrupa basketbolunda tüm dengeler değişti .peki 5-6 ay hadi bilemedin 1 sene sonra ne olacak ?sadece 1 sezonluk başarı ve tanıtım için parasını nba yıldızlarına saçan tüp kafa zihniyeti , 1 sene sonra yine sıradan takımlara dönüşecekler , hatta mali yapıları(!) nı sarstıkları için belki de daha kötü bir durumda bulacaklar kendilerini ...ben derim ki ; bu sene nba yıldızı transfer etmemiz bize şampiyonluk bile vaad etse , etmeyelim .1 şampiyonluk için basketbol şubesinin gelecek 5 sezonunu çöpe atmayalım .bu şekilde ; doğru yapılanma ile , devam edelim .d-will'li bjk sıradan bir polonya takımına elenip eurocupa katılamazken , biz senelerce eurolegaue de var olalım .özet : nba den yıldız transferine para saçmaya hayır !
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?Bizim sistemimize uyacak egosu olmayacak bir oyuncu faydalı olabilir.

Songalia yerine oynamak isteyecek bir yıldız bulunabilir.(takıma herşeyini verecek)
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?nba'den getireceğin her oyuncunun maaşı mali yapıyı çökertir.
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?sisteme uygun olan adam almak gerekcek gibi .. eksiklerimz var ve avrupada olsun ligde olsun rakiplerimiz degelerirken bu fırsatı biz elimiz boş oturursak işimiz çok zorlaşır .
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?İşler artık değişti sezon başına göre.Öyle yapılanma felan önemini kaybedecek bu sezon her takım için.Çünkü piyasada innaılmaz oyuncular var ve onları takımına getirme şansın var.Ayrıca diğer rakiplerimizinde bu fırsatı değerlendirmeye çalışacaklarını da göz ardı etmemek lazım.İyi bir takımız.İyi bir koçumuz var.Üstelik sisteme uygun oyuncular da seçilebilir bu geniş havuzdan.Sonuçta daha güçlü olmanın da bir sakıncası olmaz.
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?Kesinlikle edilmeli. Eger NBA komple iptal olduysa BJK cok avantaj saglar. Hala transfer yapmak istiyorlar. Efes, Ülker, BJK hepsi görüsmeler yapiyormus. Eger transfer yaparlarsa hicbir sansimiz kalmaz sampiyonluk yolunda. PlayOff´un ilk macinda eleniriz. Acik ve net
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?Bencede edilmeli. Yeni yapilanmayi bozmaz bu eger dogru transferler yaparsak.
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?Imkan varsa bence alinmali, bu konuda BJK ölcek olmamali, onlarda zaten sistem falan yok, Valencia Splitterle anlasmis galiba, Barcelonada zaten Gasoller + Calderon hazir gibi, Sefolosha bile bu kadar katki yapabiliyorsa ne bilim Igoudala falan olsa tadindan yenmez aslinda. Unutmamak gerekki yine ne yapip edip finale cikmamiz lazim.
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?facebooktaki galatasaray sayfasının haberi için nediyosunuz kobe ve lebron haberi için okuyon varmı
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?İşler artık değişti sezon başına göre.Öyle yapılanma felan önemini kaybedecek bu sezon her takım için.Çünkü piyasada innaılmaz oyuncular var ve onları takımına getirme şansın var.Ayrıca diğer rakiplerimizinde bu fırsatı değerlendirmeye çalışacaklarını da göz ardı etmemek lazım.İyi bir takımız.İyi bir koçumuz var.Üstelik sisteme uygun oyuncular da seçilebilir bu geniş havuzdan.Sonuçta daha güçlü olmanın da bir sakıncası olmaz.Aynı fikirdeyim. Bir yıldız transferiyle, bir de basketbol formamız olur bakarsınız. :) Ondan ziyade, hazır ilgi artmışken bunu tavan yaptırır bu hâl.
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?Mevcut durumda önümüzdeki sene Lakovic ve Songaila'nın büyük ihtimalle olmayacağını varsayarsak bu oyuncuların yerine yapılacak transferler ne sistemi bozar, ne takım düzenini. Şu anda transfere ayıracak 5 kuruş paramız olmadığı için transfer yapamayız gibi orası ayrı. Ünal başkan şu işle ilgilense rahatça sponsor bulanabilir yıldız transferi için ama pek ilgilendiğini sanmıyorum.
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?Lokavtın uzayacağını hatta tüm sezonu kapsayacağını varsayarsak bence kesinlikle yapılmalı. Hatta bana kalırsa bir süperstar alınmalı. Bu fırsat bir daha gelmez çünkü. Eğer süperstar transferi yapılamıyorsa Deng ve Ömer Aşık veya Enes Kanter transferi yapılmalı ama muhakkak yapılmalı diye düşünüyorum.
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?Ömer Aşık ve Kevin Durant Fenerbahçe'ye konusuna da yazmıştım buraya da yazayım.Çok para verip süperstar almaya gerek yok ki Nba'den.Orta sınıf oyuncular bile gelip Avrupa'da coşabiliyorlar.En somut örneği Jordan Farmar.Maccabi'de şu an ve çok iyi performans gösteriyor.Nba'in kalitesi Avrupa'ya göre daha iyi olduğundan dolayı çok üst düzey olmayan oyuncular bile Avrupa'ya geldiklerinde iyi performans gösterebilirler.Rol oyuncularını cüzii miktarlara bağlayabilenler bu oyunculardan çok iyi şekilde faydalanabilirler
 
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?Karekter olarak Zaza gibi olan bir iki adam daha bulmak lazim bence. Yani egosu olmayan, takim oyununa uygun ve bizim sisteme uyan oyuncular olmali.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt