NBA'den Yıldız Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'den Yıldız Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: NBA'den yıldız oyuncu transfer edilmeli mi ?

Simdi transfer yapmayalim dengemizi bozar diyenler, rakiplerimiz transferleri yaptiklarinda, bizi yendiklerinde, sampiyon olduklarinda, Oktay Mahmuti´ye sallamaya baslayacak. Vay efendim gecen sene final oynadik da, niye simdi ilk playoff turunda elendik diye. Eger konusulan transferler gerceklesirse bu senaryonun gerceklesmesi cok yüksek ihtimal. Ezer gecerler bizi.

--nba den transfer yapmazsak yarı finalden öteye gidemeyiz....

ben yıldız transferini gectim. enes kanter kesin alınsın. birde sponsorla star alınırsa 3 numaraya arkamıza yaslanıp izleriz macları.

@tribundergi Tribun Dergi

DEDIKODU : Russel Westbrook (Oklahoma City Thunder) > Galatasaray Medical Park

Chris Paul + Dirk Nowitzski toplamda aylık 600.000'e falan oynarmı ki? :(

Paul Pierce ve Kevin Garnett tam bize lazım olan tarzda oyuncular.Hem süper yıldızlar hem de takım oyuncusu.İkisinin olduğu bir 5 düşünüyorum da muhteşem bir savunma takımı olabiliriz.

Sinir oldum ben bu lokavt olayına. Kaç senedir beklediğimiz takımı kurmuşuz, ligde her türlü kafaya oynayacak güçteyiz. Euroligde yine ciddi bir takım haline gelmişiz. NBA lokavt oldu. Dengeleri çok değiştirdi bu olay. Bence aleyhimize bir durum. Lokavt kararı gelmeseydi ligde her türlü şampiyonluğu alırdık diye düşünüyorum. Eurolig içinde gidebileceğimiz yere kadar giderdik, Aslanlar gibi. Şimdi ise NBA'den gelen oyuncular dengelerin içine edecekler. Eurolig'de final four'a kalmak bile çok çok çok zor takımlar için. Heleki daha birsürü isim gelecektir NBA takımlarından.

Ortak bir tavır alıp yönetime bildirmeliyiz bence.Onlar taraftarın düşüncesinin ne olduğunu anlamalılar. 1 ya da 2 transfer şart diye düşünüyorum.

Ne yapabiliriz arkadaşlar fikri olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt