NBA'den Yıldız Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ? - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'den Yıldız Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: NBA'den Yıldız Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?

Eğer tüm sezon giderse alacağımız adam Garnett tarzı büyük tecrubeli starlar mı olmalı?Yoksa Griffin tarzı taze ve aç starlar mı olmalı?Bunu iyi düşünmek lazım.Kariyerinin olgun dönemlerine gelmiş,orta yaşlı adamları zaten yedirmezler bize.

Yedirmezler diye bir şey yok.O yıldız nereye isterse oraya gider.Garnett Deron ve Odomun yanı sıra Celticste birlikte oynadığı Semihten iyi bir referans alarak bize gelebilir.

Yedirmezler diye bir şey yok.O yıldız nereye isterse oraya gider.Garnett Deron ve Odomun yanı sıra Celticste birlikte oynadığı Semihten iyi bir referans alarak bize gelebilir.

Griffin mi?,Garnett mi sence?:)Bir yerde büyük tecrube,bir yerde büyük enerji.Kararsız kalıyor insan.Fantastik oyunu çok abartıyor diye eleştirselerde ben Griffin´in çok faydalı olabileceğini düşünüyorum.

Griffin mi?,Garnett mi sence?:)Bir yerde büyük tecrube,bir yerde büyük enerji.Kararsız kalıyor insan.Fantastik oyunu çok abartıyor diye eleştirselerde ben Griffin´in çok faydalı olabileceğini düşünüyorum.

Griffinde çok yetenekli ama ben Garnetti tercih ederim herşey atletizm değil.Griffin şutu çok istikrarlı değil.Yine savunması fena değil ama gelişmesi gerek.Garnettin istikrarlı şutu var ve savunması çok iyi.Griffininde süper potansiyel var gelişirse Garnettden daha iyi olur.

Prestij ve reklam açısından çok isterim.Tabi takımda ki dengeyi bozmayacak bu koşulla gelebilir.Ama sanmıyorum ya dengelerin bozulacağını.

Griffinde çok yetenekli ama ben Garnetti tercih ederim herşey atletizm değil.Griffin şutu çok istikrarlı değil.Yine savunması fena değil ama gelişmesi gerek.Garnettin istikrarlı şutu var ve savunması çok iyi.Griffininde süper potansiyel var gelişirse Garnettden daha iyi olur.

Aslında benim hayalim Enes+Durant ama şu yetiştirme bedeli işi bozuyor:(

Yanlız taraflar yumuşamış. Son görüşme olacak. Yeni yılla beraber NBA'yi başlatmak istiyorlar. İsmail Şenolde söyledi.

Bjklileri korku saldı..Bitmesin diye dua ediyorlar.

Griffin Avrupaya uyum sağlamakta zorlanır.Orta mesafe şutu çok iyi değil

Bugün GSTV'de Son Baskı programında yorumcu olan ARİF KIZILYALIN : "Galatasaray NBA'den Müthiş Bir oyun kurucu ile anlaşacak oyun kurucu derken 1,2,3 numara oynayabilen bir oyuncu ile." Demiş

T-Mac düşüncesini ortaya atanlar pek duyumla işi olan adamlar değil.Tahmin onlarınkisi sadece

CP3 reis gelsin 2'si 3'ü fazla orada. :eek:

Wade reis gelsin 4 de bile oynatırız. :eek:

Yolda gelirken dinledim Hakan Üstünberk lokavtın durumuna göre hareket edeceğiz dedi,şartlar olursa birini alabiliriz diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt